= Citat = Izvorno postao dodo85 Pregledaj post
e SAD BI TI!..KORISTI cTRL TIPKU I TIPKE NAPRIJED NAZAD..AKO GLEDAS U BS PLAYERU, TAKO STELUJES TITLOVE..
Al smo nervozni....
moja je bila greska, dzabe sam stelovao jer sam film skinuo preko DC++ a to je bila stara epizoda iako je pisalo da je S3E10 !!! nikako mi se nije stimalo prevod i njihov govor na engleskom...a nisam bas obracao paznu na to dal je stara...