ili pronadji tutorijal na netu, znatno ce ti pomoci.
ili pronadji tutorijal na netu, znatno ce ti pomoci.
Nažalost,kaže čovijek da je sve propalo..evo ja sam ga jučer cijeli dan navodio preko PM-a i sve je super uspio rastavit,odvalit lim sa TP-a i flash mu je (valjda) dobro sjeo,ali je ponovo isto se dešavalo,tak da neznam više...jedino da nije dobro odradijo TP..nemogu reć
Bookmarks