Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam ja od free port-a (mislim da se tako zove firma) i radio mi je na v525, samo ovaj se svaki put restartao kada bi prebacio sa jedne na drugu, pamtio je na kojoj je ugašen i na toj bi se i palio i kada prebaci na drugi sim, obriše se lista poziva. Prestao sam koristiti, lakše je sa 2 moba. I naravno kartice je potrebno rezati da bi stale na veličinu jedne...
    povratak motoroli :)

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mali David Pregledaj post
    Imam ja od free port-a (mislim da se tako zove firma) i radio mi je na v525, samo ovaj se svaki put restartao kada bi prebacio sa jedne na drugu, pamtio je na kojoj je ugašen i na toj bi se i palio i kada prebaci na drugi sim, obriše se lista poziva. Prestao sam koristiti, lakše je sa 2 moba. I naravno kartice je potrebno rezati da bi stale na veličinu jedne...
    fuck...bolje imat onda dva moba...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. dual sim za SE
    By Tilia in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-09-2008, 15:30
  2. Dual Sim
    By Chessmaster in forum Općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 25-10-2007, 22:18
  3. dual sim za v3
    By ExCenTric in forum Motorola
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 03-07-2006, 18:45
  4. Dual sim za V3x?
    By jozo112 in forum Motorola
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 22-06-2006, 15:20
  5. SX1 dual sim
    By Lejzermaster in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 25-10-2005, 11:42

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove