mislim da to nema veze sa samim uređajem nego s operaterom
mislim da to nema veze sa samim uređajem nego s operaterom
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku s iskustvom !!!
To za vivid poruku ti znači da ti se poruka ispisuje slovo po slovo, ako uključiš tu opciju samo ti je razlika u prikazu poruke, niš drugo
Bookmarks