Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    +385 1
    Mobitel
    D600,E250,D900i
    Operater
    VIP
    Postova
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da to nema veze sa samim uređajem nego s operaterom
    S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku s iskustvom !!!

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    4. kat (01,042)
    Mobitel
    D900, E250
    Operater
    ...ovisi...
    Postova
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mac10 Pregledaj post
    mislim da to nema veze sa samim uređajem nego s operaterom
    hmmm,to je zadnje na kaj sam poomislio....

    tamo u opcijama ima nekakva Vivid poruka,kaj je to? treba mozda to ukljuciti,jer je trenutno off

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To za vivid poruku ti znači da ti se poruka ispisuje slovo po slovo, ako uključiš tu opciju samo ti je razlika u prikazu poruke, niš drugo


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Motorola V3i - pukla popola!
    By dcepek in forum Motorola
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 08-01-2008, 12:34
  2. D600 - pukla maska
    By mateninho in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-08-2007, 12:54
  3. [N73] spremanje poruka
    By nsudar333 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-06-2007, 13:57
  4. Pukla antena od V525
    By Red_doG in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-08-2006, 21:29
  5. Čudna sms poruka
    By phrgarek in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-05-2006, 10:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove