kod mene ti se to nikada nezna....mogu ga imati pola godine a mogu ga imati mjesec dva...ali mislimd anemam više niš bolje za kupiti..osim n82ili ne
kod mene ti se to nikada nezna....mogu ga imati pola godine a mogu ga imati mjesec dva...ali mislimd anemam više niš bolje za kupiti..osim n82ili ne
★★★★★
Bookmarks