Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stari ima taj mobitel otkako je izašao, a ja sam tad imao n70. Nikad mi nije sjeo i nisam ni pomislio mjenjati se za njega makar ga je stari htio meni uvaliti
    I otkad ga ima psuje stalno na mobitel jel uvijek nešto zajebava, a nije power user. Znači nema ni jednu 3rd party aplikaciju. Sad otkako sam mu promijenio software malo manje viče

    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    Slaba ponuda programa, no to je već pitanje 3rd party mase. Ugl, od svega ponuđenoj, osim ovih gore navedenih programa, drugo niš nije prošlo kriterij da ostane na fonu.
    Ako nešto nije istina onda je to ova tvrdnja. Za s60 3rd ima mali milijun aplikacija. Od najnekorisnijih do vrlo korisnih i kvalitetnih aplikacija. Samo se treba malo potruditi i naći ih. Ja imam mob nekih mjesec dana i već sam skupio cca 500 mb raznoraznih programa baš za 3rd symbian i dosta aplikacija samo za n95

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Postova
    848
    Bodovi
    13.279
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere Pregledaj post
    Ako nešto nije istina onda je to ova tvrdnja. Za s60 3rd ima mali milijun aplikacija. Od najnekorisnijih do vrlo korisnih i kvalitetnih aplikacija. Samo se treba malo potruditi i naći ih. Ja imam mob nekih mjesec dana i već sam skupio cca 500 mb raznoraznih programa baš za 3rd symbian i dosta aplikacija samo za n95
    Potpis. Programa ima uistinu puno. A sto se tice brzine, N73 je spora, ali sad da je toliko sporija od v2 symbiana... ne.

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moram priznati da sam iznenađen jer do sada su svi više manje govorili
    kako ne n73 odličan mob, ima odličnu kameru itd.... ono što sam ja vidio u nekoliko navrata da ima odličan ekran i tipkovnicu, a za ostalo neznam

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Postova
    848
    Bodovi
    13.279
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    moram priznati da sam iznenađen jer do sada su svi više manje govorili
    kako ne n73 odličan mob, ima odličnu kameru itd.... ono što sam ja vidio u nekoliko navrata da ima odličan ekran i tipkovnicu, a za ostalo neznam
    Nekada je i 6600 bio odlican mob.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Torbice za p990i - katastrofa
    By speedcats in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 07-12-2007, 14:55
  2. OPTIMA ADSL Traffic - katastrofa !!
    By krokan in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 07-05-2007, 13:11
  3. tele2-katastrofa
    By raky_b in forum Tele 2
    Odgovora: 86
    Posljednji post: 17-04-2007, 18:25
  4. TELE2 blabla katastrofa!
    By Aleksej in forum Tele 2
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 19-03-2007, 23:39
  5. Prodajem modem - katastrofa sta sam nasao !!!!
    By KaKaV NeReD in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-12-2003, 13:42

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove