Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li zna itko kako jel se može kao u MonsterPack za v3x - Technology world
    ( -Press C+C on home screen to turn on flashlight, repeat to turn off ) stavit da mi kad kliknem dvaput brzo C da mi se upali Rythm Light?
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    Da li zna itko kako jel se može kao u MonsterPack za v3x - Technology world
    ( -Press C+C on home screen to turn on flashlight, repeat to turn off ) stavit da mi kad kliknem dvaput brzo C da mi se upali Rythm Light?
    to je zapisano u seemu, a sada, trebalo bi naći offset koji to regulira tražio sam riješenja po forumima, ali nisam našao.

    To je nešto slično kao kad se raspravljalo jel je moguće na triplets modelima čitati poruke ako je mobitel zaklopljen. Riješenja nije bilo, ali se komotno moglo kretati po meniu i recimo slikati sa zaklopljenim mobitelom, kontrolirajući sve to sa side tipkama.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w300 modding
    By Crash Overload in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 16-12-2007, 20:35
  2. v3 modding
    By leoo in forum Motorola
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:19
  3. W850i modding?
    By mikey_rs in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-08-2007, 14:12
  4. case modding
    By .:SlayeR:. in forum Aplikacije
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 28-08-2006, 09:12
  5. hw modding
    By CyB3thuG in forum Stolna računala
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2006, 17:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove