nemam vise, ali nisam maknuo iz profila... bio mi je ok, iako ne vrijedi toliko koliko ljudi traze za njega na forumu. mala tipkovnica...
kad vec imas wlan i wm onda je to ipak premali ekran i nije osjetljiv na dodir. mijenjao sam ga za varia...pa i njega promijenio...ali sam skuzio da je taj vario imao sve sto mi treba.
ako nadjes hp po povoljnoj cijeni uzmi, ali mislim da je besmisleno davati 1300 ili vise kn za njega.



Odgovori uz citat
Bookmarks