hvala, ipak je odluka na variu..ali problem je sto se puno razmislja o jednom izboru...pa tu zna uletit i 3 i 4 mob, npr 6120, n80...uglavnom nije lako za odlucit...vario ima najvise sanse (iako ima slabu kameru) jer volim wm telefone...