Meni jucer popodne u Osijeku nije radio GPRS i nije mi htio izvrsiti *100#
Izvorno postao 10aLEX Meni jucer popodne u Osijeku nije radio GPRS i nije mi htio izvrsiti *100# Možda fakat slažu nekaj. Možda će malo obnoviti pokrivenost zbog nadolazećih blagdana, kada su česta zagušivanja frekvencije zbog poruka i poziva.
Sve o Windows Phone-u na jednom mjestu
Pravila foruma
Bookmarks