Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Hybrid View

  1. #1
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    kaj si skinuo pa znaš ???
    zicer ću dati 219kn... nisam glup ko neki
    Da, mi koji izbor nemamo smo glupi kaj plaćamo 219 kn za flat. Stvarno...

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Mobitel
    Neka nokia
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Da, mi koji izbor nemamo smo glupi kaj plaćamo 219 kn za flat. Stvarno...
    Ti si iz zg, dakle ak nemas izbor to znaci da si kod t-coma potpisao ugovor na 2 godine. Sad ak to nije glupo onda ne znam..

    Meni jucer stigao racun za 10 mj, ogromna cifra od punih 167 kn. U to su ukljuceni: tel pretplata, adsl pretplata, adsl FLAT, prikaz pozivatelja, oko 3 h razgovora u nepokretnoj.

    Ti za isto platis ugrubo oko 400 kn. Pa da su ti uz taj ugovor dali svemirski router/modem, dal je vrijedno toga? Da li ta njihova oprema zaista vrijedi 4000 kuna vise koje im platis za te 2 godine?
    It's better to regret a mistake made, than to regret never taking the opportunity...

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
    Ti si iz zg, dakle ak nemas izbor to znaci da si kod t-coma potpisao ugovor na 2 godine. Sad ak to nije glupo onda ne znam..

    Meni jucer stigao racun za 10 mj, ogromna cifra od punih 167 kn. U to su ukljuceni: tel pretplata, adsl pretplata, adsl FLAT, prikaz pozivatelja, oko 3 h razgovora u nepokretnoj.

    Ti za isto platis ugrubo oko 400 kn. Pa da su ti uz taj ugovor dali svemirski router/modem, dal je vrijedno toga? Da li ta njihova oprema zaista vrijedi 4000 kuna vise koje im platis za te 2 godine?
    nemoj se ljutit, ali nemas pojma!!!!!!!!!samo si mi dignuo zivac tom recenicom...
    ja sam u zagrebu i nije mi dostupna optima, ni iskon...tako da molim te...suzdrzi se svojih glupih komentara...da si malo bolje pratio forum i citao teme, vidio bi da nisu ni u zagrebu svi operateri dostupni...uf
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    iza crkve
    Mobitel
    samsung i Huawei
    Operater
    A1 tomato
    Postova
    1.074
    Bodovi
    33.729
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.729, Nivo: 44
    Bodovi: 33.729, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
    Ti si iz zg, dakle ak nemas izbor to znaci da si kod t-coma potpisao ugovor na 2 godine. Sad ak to nije glupo onda ne znam..

    Meni jucer stigao racun za 10 mj, ogromna cifra od punih 167 kn. U to su ukljuceni: tel pretplata, adsl pretplata, adsl FLAT, prikaz pozivatelja, oko 3 h razgovora u nepokretnoj.

    Ti za isto platis ugrubo oko 400 kn. Pa da su ti uz taj ugovor dali svemirski router/modem, dal je vrijedno toga? Da li ta njihova oprema zaista vrijedi 4000 kuna vise koje im platis za te 2 godine?
    mislim da si malo pretjero!!!!

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slažem se, evo ja u Zagrebu već mjesecima čekam na dostupnost adsl-a, a da o alternativnim providerima ni ne govorim ...
    Nije ovo za mene ...

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Da, mi koji izbor nemamo smo glupi kaj plaćamo 219 kn za flat. Stvarno...
    pa nitko te ne tjera da uzmeš flat... jer je stvarno previše dati 219kn
    osim ako nemaš neke velike koristi od njega


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. 1.6.'07. MAX ADSL niže cijene flat-a
    By status in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 15-06-2007, 18:32
  2. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  3. VM mreže snižava cijene DSL-a
    By Inovator in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-05-2006, 02:39
  4. Širokopojasni internet uskoro puno jeftiniji
    By Inovator in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 20-01-2006, 14:14
  5. cijene za ISKON aDSL???
    By cime in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 09-11-2005, 20:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove