Ma tko ga šiša, uzet ću mu taj i karticu. Hvala ljudi
Izvorno postao Rainalkar Ma tko ga šiša, uzet ću mu taj i karticu. Hvala ljudi taj mob ima dobar softver a i ustalom je walkman i ima dobru kvalitetu zvuka u sluškama sad neznam da le dobiju i zvučnici?? u ostalim ponudama imaju i zvučnici gratis
★★★★★
Pravila foruma
Bookmarks