ja bi mu najrađe onaj SE Z310i, u crnoj boji ako ima.. uopće mi se ne čini loš, pogotovo za nekog njegovih godina..
ja bi mu najrađe onaj SE Z310i, u crnoj boji ako ima.. uopće mi se ne čini loš, pogotovo za nekog njegovih godina..
Gledao sam na www.gsmarena.com, i tamo taj z310i nema baš neke ocjene, što mi je čudno jer vidim da ima bluetooth. Nekako se sad mislim između w200 i eventualno k310. Kakav je taj potonji?
I našao sam i ovo na istoj stranici:
you also can change its software,with the w200 software, after that you get 27mb. of useful memory, i did it and it worked as the w200 perfectly (!!!)
Istina? Ako je, onda taj![]()
u čemu je problem? možeš mu kupiti dodatnu memorijsku karticu kaj ja znam od 512mb cirka 100kn evo ti trgovina...
http://optimum-online.hr/shop/view_p...roduct=2902161
to sam sad provjeravao ne piše da dolazi s mobom...dok u t-mobu i vipu dolazi..
http://www.tele2.hr/hrv/index.asp?p=...lata&mobile=36
★★★★★
Bookmarks