Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja bi mu najrađe onaj SE Z310i, u crnoj boji ako ima.. uopće mi se ne čini loš, pogotovo za nekog njegovih godina..

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    1.409
    Bodovi
    14.040
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .andro. Pregledaj post
    ja bi mu najrađe onaj SE Z310i, u crnoj boji ako ima.. uopće mi se ne čini loš, pogotovo za nekog njegovih godina..
    joj ne nnjega..ima ga frendica...pink..ma zlo ima 4 piksela na ekranu strašno loša rezolucija i malo boja..ma katastrofa a nema ni memorijske...svakako je bolj w200 ima ok display ipak je SE WALKMAN i ima memorijske što je ok!
    ★★★★★

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gledao sam na www.gsmarena.com, i tamo taj z310i nema baš neke ocjene, što mi je čudno jer vidim da ima bluetooth. Nekako se sad mislim između w200 i eventualno k310. Kakav je taj potonji?

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I našao sam i ovo na istoj stranici:

    you also can change its software,with the w200 software, after that you get 27mb. of useful memory, i did it and it worked as the w200 perfectly (!!!)

    Istina? Ako je, onda taj

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    1.409
    Bodovi
    14.040
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Rainalkar Pregledaj post
    I našao sam i ovo na istoj stranici:

    you also can change its software,with the w200 software, after that you get 27mb. of useful memory, i did it and it worked as the w200 perfectly (!!!)

    Istina? Ako je, onda taj
    u čemu je problem? možeš mu kupiti dodatnu memorijsku karticu kaj ja znam od 512mb cirka 100kn evo ti trgovina...
    http://optimum-online.hr/shop/view_p...roduct=2902161

    = Citat = Izvorno postao //Wild-Boy\\ Pregledaj post
    ...w200 - noviji, lijepši + proširiva memorija, što k310 nema...uz to, s w200 dobiješ slušalice i mem. karticu...
    to sam sad provjeravao ne piše da dolazi s mobom...dok u t-mobu i vipu dolazi..
    http://www.tele2.hr/hrv/index.asp?p=...lata&mobile=36
    ★★★★★


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. VIP ukinuo Easy tarifu
    By JBT in forum T - Mobile
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 02-02-2006, 20:33
  2. VIP.me "Nokaut ponuda"
    By whiteboy in forum T - Mobile
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 21-11-2005, 01:12
  3. sa Trenda na novu tarifu?
    By tomios in forum T - Mobile
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-04-2005, 12:17
  4. Pa nitko nije komentirao Tarifu 60 od HTa!
    By Gonzales in forum T - Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-07-2004, 13:31
  5. reklame za eurocall tarifu!!!??!?!
    By zappan in forum A1
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 28-03-2003, 20:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove