zavisi sta trazis od mobitela.
U600 je fashion telefon sa odlicnom kamerom i odlican za pokazivanje.
N70 je symbian i ima svoje prednosti iako je pomalo zastario.
6300 je takodjer dobar dizajnerski uradak sa dobrim softom,ali ne nudi nista novo.
ako ne trebas symbian,mislim da je U600 najbolji izbor!