
Izvorno postao
rospaya
Isprobao sam iPod Classic i novi Nano. Classic je stvarno ogroman, prvo mi se cinilo da je neki iPod knockoff... dok je Nano presitan i ruzan sa tim kockastim oblikom. Novo sucelje nije lose, no u praksi je ipak izgubljena desna polovica ekrana u kojoj bi moglo biti nesto korisnije. Cover flow je bio spor na oba uredaja.
Bookmarks