= Citat = Izvorno postao rospaya Pregledaj post
Isprobao sam iPod Classic i novi Nano. Classic je stvarno ogroman, prvo mi se cinilo da je neki iPod knockoff... dok je Nano presitan i ruzan sa tim kockastim oblikom. Novo sucelje nije lose, no u praksi je ipak izgubljena desna polovica ekrana u kojoj bi moglo biti nesto korisnije. Cover flow je bio spor na oba uredaja.
moze malo opsirniji opis nana, ono, softver, izgled, kvaliteta zvuka itd. i koja slika. thanks.