Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 62

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Našice
    Mobitel
    Samsung S2, S4 mini
    Operater
    T-mobile
    Postova
    625
    Bodovi
    10.325
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nekidan kupio karticu Tele2, za 95kn, sad me zanima koja je to tarifa i pošto nisam bio još na Tele2 koja je najbolja? Dobio sam 40kn kad sam ga upalio i poruku da ću još nekih 20 dobit idući mjesec... Uključio sam si samo Mukte broj, i dobio poruku da je uključen i da je naknada 20kn mjesečno, ali i SAMO 500min.!??? I da, skinuto mi je 10kn umjesto 20. To nekužim.
    Uglavnom kupio sam taj Tele2 većinom zbog mukte broja i želje za jeftinijim telefoniranjem, naravno!

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vwgolf3 Pregledaj post
    I da, skinuto mi je 10kn umjesto 20. To nekužim.
    Mozda zato sto je proslo pola kalendarskog mjeseca, a naplacuju od prvog do prvog sljedeceg mjeseca.

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    HTC Tytn 2
    Godina
    40
    Postova
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovako ja ču uzet danas ugovor, pošto mogu dobit jeftiniji mobitel...namjeravam mjesečno izdvojiti 100kn, što mislite, jel bolje uzek kikiriki za 60kn pa potrošiti još 40 mjesečno, ili uzeti KO za 85+12,5? mislim, večina mi je na 098 mreži

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Nono01 Pregledaj post
    ovako ja ču uzet danas ugovor, pošto mogu dobit jeftiniji mobitel...namjeravam mjesečno izdvojiti 100kn, što mislite, jel bolje uzek kikiriki za 60kn pa potrošiti još 40 mjesečno, ili uzeti KO za 85+12,5? mislim, večina mi je na 098 mreži
    Pa ako većinom zoveš t-mobile dosta ti se više isplati knock-out.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Posljednji post: 11-03-2009, 16:52
  2. 555 Mobini internet Tele2
    By mateob in forum Tele 2
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-02-2007, 11:03
  3. Kompatibilnost UIQ-a, i neka dodatna pitanja
    By blazzer in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-12-2005, 00:14
  4. S65 i neka osnovna pitanja
    By viruango in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 01-06-2005, 18:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove