Nekidan kupio karticu Tele2, za 95kn, sad me zanima koja je to tarifa i pošto nisam bio još na Tele2 koja je najbolja? Dobio sam 40kn kad sam ga upalio i poruku da ću još nekih 20 dobit idući mjesec... Uključio sam si samo Mukte broj, i dobio poruku da je uključen i da je naknada 20kn mjesečno, ali i SAMO 500min.!??? I da, skinuto mi je 10kn umjesto 20. To nekužim.
Uglavnom kupio sam taj Tele2 većinom zbog mukte broja i želje za jeftinijim telefoniranjem, naravno!


Odgovori uz citat

Bookmarks