Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: VoIP na VIPu

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    M600i, SGH E 300
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    6
    Bodovi
    3.973
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.973, Nivo: 14
    Bodovi: 3.973, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Jasamja Pregledaj post
    Upises broj, pa desni klik i Send instant message
    i onda mi nudi da salje mesidž npr na 091xxxx@vip.hr

    Znaci to ipak dodje do mobitela ?


  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    Iphone 3GS
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alfred stokes Pregledaj post
    i onda mi nudi da salje mesidž npr na 091xxxx@vip.hr

    Znaci to ipak dodje do mobitela ?

    Da. Meni na vip dođe odmah.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    BlackBerry: Z30 & Q10
    Operater
    VIPnet & Tele2
    Godina
    42
    Postova
    424
    Bodovi
    10.599
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.599, Nivo: 24
    Bodovi: 10.599, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Jasamja Pregledaj post
    Da. Meni na vip dođe odmah.
    Hmm, čudno! Meni uopće ne dođe poruka (probao sam na sve mreže). Štoviše, izbaci mi da je user offline... kao da chatam preko Yahoo-a ili MSN-a. Nešto tu ne štima.

    Usput, je li kome proradio ovaj program (ili samo meni ne radi?!)?

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SEguy Pregledaj post
    Hmm, čudno! Meni uopće ne dođe poruka (probao sam na sve mreže). Štoviše, izbaci mi da je user offline... kao da chatam preko Yahoo-a ili MSN-a. Nešto tu ne štima.

    Usput, je li kome proradio ovaj program (ili samo meni ne radi?!)?
    meni radi...i poruke i pozivi...uglavnom, poruka se ne salje kao "instant message" jer je to ko da se dopisujete preko programa...nego se salje preko "SMS"...
    ja kliknem na kontakt, desni klik i "sms" i posaljem poruku...i stigne...
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. T-COM i Voip Stunt.....
    By RedkinG in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 110
    Posljednji post: 25-06-2008, 15:44
  2. Skype - VoIP
    By //Wild-Boy\\ in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 05-11-2007, 00:10
  3. Program za VoIP
    By tnt_tunja in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 04-09-2007, 22:52
  4. Bluesoleil 3.2 voip
    By blueled in forum Mreža
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2007, 23:12
  5. VoIP
    By 3aTmr in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 14-05-2004, 10:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove