Hmm, čudno! Meni uopće ne dođe poruka (probao sam na sve mreže). Štoviše, izbaci mi da je user offline... kao da chatam preko Yahoo-a ili MSN-a. Nešto tu ne štima.
Usput, je li kome proradio ovaj program (ili samo meni ne radi?!)?
Hmm, čudno! Meni uopće ne dođe poruka (probao sam na sve mreže). Štoviše, izbaci mi da je user offline... kao da chatam preko Yahoo-a ili MSN-a. Nešto tu ne štima.
Usput, je li kome proradio ovaj program (ili samo meni ne radi?!)?
meni radi...i poruke i pozivi...uglavnom, poruka se ne salje kao "instant message" jer je to ko da se dopisujete preko programa...nego se salje preko "SMS"...
ja kliknem na kontakt, desni klik i "sms" i posaljem poruku...i stigne...
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza! R.I.P.-16.10.2007.
Bookmarks