Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: XS++ v2.2

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Unhappy

    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    jel se tim novim xsom mogu brownovi flashat?
    ne mogu...........

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    CPS
    Mobitel
    Huawei G6-L11
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    197
    Bodovi
    15.927
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    ne mogu...........
    pod tim brown mislite na smeđe mobove ili...??

    ja imam k610i i nijedan XS++ mi ne prepoznaje mob..

    mob je kupljen u t-comu na pretplatu, software version je CXC1250374 R1ED001 060831..

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Tom_Bill Pregledaj post
    1.pod tim brown mislite na smeđe mobove ili...??

    2.ja imam k610i i nijedan XS++ mi ne prepoznaje mob..

    mob je kupljen u t-comu na pretplatu, software version je CXC1250374 R1ED001 060831..
    1. da, mislim na brown, imaš 3 vrste boja: red, brown i blue

    2. xs++ ti ne prepoznaje mob jer valjda nisi instalirao flash drivere, poglr tu na forumu imaš uputsta za prepoznavanje i ta sranja.

    3. moja sestra ima isto k610, instalirao sam flash drivere na kompu, ušu u xs++ i prepozna ga bez problema, ak neznaš to instalirat odi na msn pa ti sve detaljno objasnim

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    1. da, mislim na brown, imaš 3 vrste boja: red, brown i blue...
    Da, ajde nek se javi netko tko ima blue.

    Pod tom "bojom" se ne misli na boju moba nego boju EROM-a.

    Ispravio bih taj odgovor:
    1. Ne, ne mislim na boju moba nego EROM-a. Postoji brown i red. Brown su testni modeli i rijeđi su, a "crvenih" ima najviše.

    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Carbon Pregledaj post
    Da, ajde nek se javi netko tko ima blue.

    Pod tom "bojom" se ne misli na boju moba nego boju EROM-a.

    Ispravio bih taj odgovor:
    1. Ne, ne mislim na boju moba nego EROM-a. Postoji brown i red. Brown su testni modeli i rijeđi su, a "crvenih" ima najviše.

    ma sve je to isti k

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Tom_Bill Pregledaj post
    pod tim brown mislite na smeđe mobove ili...??

    ja imam k610i i nijedan XS++ mi ne prepoznaje mob..

    mob je kupljen u t-comu na pretplatu, software version je CXC1250374 R1ED001 060831..
    probaj sa v1.6.6 xs++ on je meni najbolji a i za cid 51 i 52 je...al prvo nadji usb flash drivere
    For the hoven lands...

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    CPS
    Mobitel
    Huawei G6-L11
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    197
    Bodovi
    15.927
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Bodovi: 15.927, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uspio sam, ova verzija šljaka...

    stavio sam drugi firmware od k610 i nisu radili... sad idem isprobati od w660, ako nebu dobro, vračam stare..

    stavio od w660i, radi, al boje su drugačije i smrzava se na walkmanu.. jel ima tko možda drivere za display?
    Zadnji uredio Tom_Bill : 08-10-2007 u 22:32

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Tom_Bill Pregledaj post
    uspio sam, ova verzija šljaka...

    stavio sam drugi firmware od k610 i nisu radili... sad idem isprobati od w660, ako nebu dobro, vračam stare..

    stavio od w660i, radi, al boje su drugačije i smrzava se na walkmanu.. jel ima tko možda drivere za display?
    stavi originalni driver od k610i i sve ce biti ok.i driver od kamere od k610i,da bi ti radila kamera za videocall.
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove