1. da, mislim na brown, imaš 3 vrste boja: red, brown i blue
2. xs++ ti ne prepoznaje mob jer valjda nisi instalirao flash drivere, poglr tu na forumu imaš uputsta za prepoznavanje i ta sranja.
3. moja sestra ima isto k610, instalirao sam flash drivere na kompu, ušu u xs++ i prepozna ga bez problema, ak neznaš to instalirat odi na msn pa ti sve detaljno objasnim
Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2
uspio sam, ova verzija šljaka...
stavio sam drugi firmware od k610 i nisu radili... sad idem isprobati od w660, ako nebu dobro, vračam stare..
stavio od w660i, radi, al boje su drugačije i smrzava se na walkmanu.. jel ima tko možda drivere za display?
Zadnji uredio Tom_Bill : 08-10-2007 u 22:32
K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8
Bookmarks