aj neka neko isproba pa neka javi jer meni za sad odlicno funkcionise V1.2
aj neka neko isproba pa neka javi jer meni za sad odlicno funkcionise V1.2
###1410989180026
meni ni jedna customizacija nije prošla preko X++a po priči iz teme http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=46204, osim bruteforcinga s v1.2
samo preko FARA
a možda nisam bio dovoljno strpljiv
EDIT:nije bruteforcing nego "New Metod"
Zadnji uredio milo dete : 05-10-2007 u 14:09
najbolje školjke su srednjoškoljke
http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e
Zanimljiva stvarcica ovaj xs 2.2... Ima i backup gdfs-a, napravio ga je, sad jel dobro napravio to cemo saznat kad mi crkne gdfs...![]()
K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8
bruteforcing je proslost...skini v2.2 super je
Bookmarks