= Citat = Izvorno postao frish-KI Pregledaj post
Zabrijao si ga opako. Što ti misliš da su te brojke 256 ili 1 mbit samo neka šminka i ne predstavljaju ništa? Ako imaš 256 kbit, onda ni ne možeš skidati 40 ili 90 kb/s jer si limitiran na maksimalnih 32 kb/s (znači 256 podijeljeno sa 8 = 32).
Znam ja da sam limitiran, i da nemogu skidati preko 32KB, pa zašto onda ne skida bar 30 konstantno nego pada na 20KB/s, to meni nije jasno!S rapida se može skidat 90KB/s i više bez problema, zašto onda meni ne skida 30KB/s, šta limitirali su mi preko dana 20KB/s a preko noci kad spavam 30KB/s.