imaš pravou TELE2 bi stvarno ispalo jeftinije
evo primjera:
dakle uzmemo 250 minuta razgovora (koje obavimo sa 5 ljudi iz bilo koje mreze) i to potrošimo u 100 poziva (prosječan razgovor oko 2,5 minute)
dakle, skoro pa realna situacija
i ovak bi ispalo:
TELE2 knock out (prepaid - bla bla)
100x0,25 kn za uspostavu poziva = 25 kn
250x0,49 za minute razgovora = 122,5 kn
ukupno = 147,5 kn
caka: nema jeftileni mobitela za 1 knak netko želi i to, onda još 12,5 kn mjesečno za frekvenciju državi
T-Mobile Moji najbolji 5
250x0,25 za minute razgovora = 62,5 kn
naknada za paket 75 kn mjesečno
frekvencija državi 12,5 kn
ukupno : 150 kn
Tako da po ovome, TELE2 u ovom izračunatom primjeru ispada malo jeftinije za prepaid, nego postpaid. Ali nitko ne razgovora u takvom pravilnom ritmu![]()
uglavnom, po meni je za T-Mobile i ovo dobro s obzirom da su poznati da su skupi.
T-Mobile NEĆE i ne može generalno biti jeftiniji od TELE2, jer em imaju više troškova, em više ulažu u infrastrukturu (valjda, ili se barem tako nadamo)



u TELE2 bi stvarno ispalo jeftinije
Odgovori uz citat
Bookmarks