Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Pulse, 6234
    Operater
    T-Mobile, vip
    Godina
    40
    Postova
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    pa to je smjesno.... opet nisu nista napravili... opet je jeftinije otici na tele u pretplatu i zvat tih 5 osoba i ispast ce te isto ili cak jeftinije...
    imaš pravo u TELE2 bi stvarno ispalo jeftinije

    evo primjera:

    dakle uzmemo 250 minuta razgovora (koje obavimo sa 5 ljudi iz bilo koje mreze) i to potrošimo u 100 poziva (prosječan razgovor oko 2,5 minute)

    dakle, skoro pa realna situacija

    i ovak bi ispalo:

    TELE2 knock out (prepaid - bla bla)


    100x0,25 kn za uspostavu poziva = 25 kn
    250x0,49 za minute razgovora = 122,5 kn
    ukupno = 147,5 kn

    caka: nema jeftileni mobitela za 1 kn ak netko želi i to, onda još 12,5 kn mjesečno za frekvenciju državi


    T-Mobile Moji najbolji 5

    250x0,25 za minute razgovora = 62,5 kn
    naknada za paket 75 kn mjesečno
    frekvencija državi 12,5 kn
    ukupno : 150 kn


    Tako da po ovome, TELE2 u ovom izračunatom primjeru ispada malo jeftinije za prepaid, nego postpaid. Ali nitko ne razgovora u takvom pravilnom ritmu

    uglavnom, po meni je za T-Mobile i ovo dobro s obzirom da su poznati da su skupi.

    T-Mobile NEĆE i ne može generalno biti jeftiniji od TELE2, jer em imaju više troškova, em više ulažu u infrastrukturu (valjda, ili se barem tako nadamo)
    Beginnings come at random, but endings always have a reason.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jos bolje u tele 250minuta x 0.39kn = 97,5kn + 25 kn uspostava = 122.5kn(ako nadoplatis s bonom od 100kn pozivi su 39lipa...)
    Zadnji uredio pero1985 : 02-10-2007 u 16:38
    ----------Sony Ericsson----------

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    jos bolje u tele 250minuta x 0.39kn = 97,5kn + 25 kn uspostava = 122.5kn(ako nadoplatis s bonom od 100kn pozivi su 39lipa...)
    Pazi, ti govoris o Tarifici koja je i vise nego ogranicena (nema roaminga, niti placanja parkiranja).

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao basho Pregledaj post
    imaš pravo u TELE2 bi stvarno ispalo jeftinije

    evo primjera:

    dakle uzmemo 250 minuta razgovora (koje obavimo sa 5 ljudi iz bilo koje mreze) i to potrošimo u 100 poziva (prosječan razgovor oko 2,5 minute)

    dakle, skoro pa realna situacija

    i ovak bi ispalo:

    TELE2 knock out (prepaid - bla bla)


    100x0,25 kn za uspostavu poziva = 25 kn
    250x0,49 za minute razgovora = 122,5 kn
    ukupno = 147,5 kn

    caka: nema jeftileni mobitela za 1 kn ak netko želi i to, onda još 12,5 kn mjesečno za frekvenciju državi


    T-Mobile Moji najbolji 5

    250x0,25 za minute razgovora = 62,5 kn
    naknada za paket 75 kn mjesečno
    frekvencija državi 12,5 kn
    ukupno : 150 kn


    Tako da po ovome, TELE2 u ovom izračunatom primjeru ispada malo jeftinije za prepaid, nego postpaid. Ali nitko ne razgovora u takvom pravilnom ritmu

    uglavnom, po meni je za T-Mobile i ovo dobro s obzirom da su poznati da su skupi.

    T-Mobile NEĆE i ne može generalno biti jeftiniji od TELE2, jer em imaju više troškova, em više ulažu u infrastrukturu (valjda, ili se barem tako nadamo)


    Ne slažem se što si stavio da je ovo realna situacija, prije bih rekao da je ovo idealna situacija. Nemoguće je da u mjesec dana pozivaš isključivo 5 istih brojeva. Dakle, T-mobile ponuda je daleko lošija od Tele2 Knock-Out tarife. No, T-mobile ovo nudi, ako sam dobro shvatio, samo pretplatnicima, dok je Knock-Out dostupan i prepaidovcima.

  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Pulse, 6234
    Operater
    T-Mobile, vip
    Godina
    40
    Postova
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomas Pregledaj post
    Ne slažem se što si stavio da je ovo realna situacija, prije bih rekao da je ovo idealna situacija. Nemoguće je da u mjesec dana pozivaš isključivo 5 istih brojeva. Dakle, T-mobile ponuda je daleko lošija od Tele2 Knock-Out tarife. No, T-mobile ovo nudi, ako sam dobro shvatio, samo pretplatnicima, dok je Knock-Out dostupan i prepaidovcima.
    pa za T-mobile tarifu ovo i jest realno (ako gledamo tih 5 ljudi), mislio sam realno po trajanju i broju poziva.

    Naravno, 100 ljudi = 3000 tarifa )
    Beginnings come at random, but endings always have a reason.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Simpa Plan i S3, 'nove' tarife
    By 10aLEX in forum T - Mobile
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 04-03-2007, 12:57
  2. Poslovne tarife :: VIP vs. T-Mobile
    By fly::nan in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-03-2007, 11:26
  3. T-mobile-promjena tarife online
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 31-03-2006, 00:19
  4. Nove vip tarife 0
    By jay in forum T - Mobile
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 01-10-2005, 12:26
  5. 'Nove' Simpa tarife
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 14-06-2005, 21:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove