= Citat = Izvorno postao khmkhm Pregledaj post
Hmm,ti vjerojatno misliš na ono kad odeš u video u datotekama pa kad označiš neki video se počne producirat bez da ga otvaraš... Ovo za video u standbyu nikad nisam čuo...
da, to! nisam mislio da mi video bude na pozadini, nego ovo sta si reko - samo nisam znao kako da to kazem