Hmm,ti vjerojatno misliš na ono kad odeš u video u datotekama pa kad označiš neki video se počne producirat bez da ga otvaraš... Ovo za video u standbyu nikad nisam čuo...
da, to! nisam mislio da mi video bude na pozadini, nego ovo sta si reko - samo nisam znao kako da to kazem
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks