sliku koju si uslikala uplodaj na http://www.picoodle.com/ klikni browse i potraži sliku i uplodaj je ,nakon što si je uplodala imaš line Forums (1) i kopiraj taj link ovdje
sliku koju si uslikala uplodaj na http://www.picoodle.com/ klikni browse i potraži sliku i uplodaj je ,nakon što si je uplodala imaš line Forums (1) i kopiraj taj link ovdje
neće. pojavi se nešto kao Invalid Type. nego mislim da nije problem u nekom starom driveru. čovjek iz servisa mi je skinuo driver samo za moju zvučnu. ali ja bih ju sad promijenila. budem poslije ispisala, sve šta imam na ,kompjuteru za zvuk..
uglavnom.. niti printer mi ne radi.. nemam pojma kako njega na bratov komp postaviti.. skinula sam neke drivere, ali ništa.. printer je HP Deks Jet 890C. ne znam jel problem u žici, priključku, kad uopće ne detektira novi hardware?
ne kužim kako nema ovdje za postaviti sliku?![]()
Zadnji uredio kompjuterica : 24-09-2007 u 20:12
Bookmarks