Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Mobitel
    N70+1g,SHG-D900I,N95
    Operater
    vip
    Postova
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kompjuterica Pregledaj post
    ova koju sad imam ima neke čudne zvukove. malo glasno, malo tiho. da li je problem u njoj ili? ako bi recimo uzela neku za 300 kuna ,da li bi zvuk bio normalan? ovo je C-Media Wave Device.
    nadam se da mi ne bute preporučili mijenjanje svih dijelova, jer toliko novaca nemam.. ali, da li bi zvučna bolja mogla pomoći?
    Da li su deinstalirani driveri od stare zvučne kartice ,možda je i to problem

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    uuuuuu
    Mobitel
    šššššššš
    Operater
    eeeeeeee
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HSV Pregledaj post
    Da li su deinstalirani driveri od stare zvučne kartice ,možda je i to problem
    mislim da nisu, ali baš tu staru, sam imala danas namjeru instalirati. a kako da provjerim da li je i ta instalirana?

  3. #3
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Mobitel
    N70+1g,SHG-D900I,N95
    Operater
    vip
    Postova
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kompjuterica Pregledaj post
    mislim da nisu, ali baš tu staru, sam imala danas namjeru instalirati. a kako da provjerim da li je i ta instalirana?
    start-upravljačka ploča-dodaj ili ukloni programe- i scrollaj dolje na program od stare kartice i uninstall
    e sad kako se zove driver ili program od stare kartice ne znam to bi ti trebala znat i

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    uuuuuu
    Mobitel
    šššššššš
    Operater
    eeeeeeee
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HSV Pregledaj post
    start-upravljačka ploča-dodaj ili ukloni programe- i scrollaj dolje na program od stare kartice i uninstall
    e sad kako se zove river ili program od stare kartice ne znam to bi ti trebala znat i
    ma, nemam mislim staru, ali imam dosta toga instalirano pod audio uređaje.. ne znam šta je to sve.. btw, to je kompjuter od mog brata, u koji je instalirana moj hard disk, tako da sad niti printer ne radi

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    uuuuuu
    Mobitel
    šššššššš
    Operater
    eeeeeeee
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bome, imam pravo čudo toga na kompjuteru.. kako se stavljaju slike ovdje?

  6. #6
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Mobitel
    N70+1g,SHG-D900I,N95
    Operater
    vip
    Postova
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kompjuterica Pregledaj post
    bome, imam pravo čudo toga na kompjuteru.. kako se stavljaju slike ovdje?
    sliku koju si uslikala uplodaj na http://www.picoodle.com/ klikni browse i potraži sliku i uplodaj je ,nakon što si je uplodala imaš line Forums (1) i kopiraj taj link ovdje

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    uuuuuu
    Mobitel
    šššššššš
    Operater
    eeeeeeee
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HSV Pregledaj post
    sliku koju si uslikala uplodaj na http://www.picoodle.com/ klikni browse i potraži sliku i uplodaj je ,nakon što si je uplodala imaš line Forums (1) i kopiraj taj link ovdje
    neće. pojavi se nešto kao Invalid Type. nego mislim da nije problem u nekom starom driveru. čovjek iz servisa mi je skinuo driver samo za moju zvučnu. ali ja bih ju sad promijenila. budem poslije ispisala, sve šta imam na ,kompjuteru za zvuk..

    uglavnom.. niti printer mi ne radi.. nemam pojma kako njega na bratov komp postaviti.. skinula sam neke drivere, ali ništa.. printer je HP Deks Jet 890C. ne znam jel problem u žici, priključku, kad uopće ne detektira novi hardware?

    ne kužim kako nema ovdje za postaviti sliku?
    Zadnji uredio kompjuterica : 24-09-2007 u 20:12


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. 1 vista 2 kompjutera
    By Necromonger in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 11-08-2007, 00:23
  2. Ne otvara mi PDF fajl....
    By ..:|AnyCall|:.. in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-09-2006, 16:52
  3. problem povezivanja kompjutera i mobitela(k300i)
    By Sipe in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 27-12-2005, 22:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove