znaci nikad nece biti jer hvati vole skupo placati, kuzis kod nas dodes jeftini operater, a ono nista. uvjek ima kao neki razlog zasto da s ne prebaci, prvo broj, onda sad kad se i predbroj prebacuje onda nesto drugo itd.
znaci nikad nece biti jer hvati vole skupo placati, kuzis kod nas dodes jeftini operater, a ono nista. uvjek ima kao neki razlog zasto da s ne prebaci, prvo broj, onda sad kad se i predbroj prebacuje onda nesto drugo itd.
Bookmarks