Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Maximir
    Mobitel
    Qtek S200
    Operater
    T-mobile
    Postova
    320
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj nazvati microsoft hrvatska pa im probaj objasnit da nisi probao instalirati windowse na navo racunalo nego da ti se postojece cesto kvari pa da moras mijenjati komponente,mozda ti se smiluju pa ti daju novi key..

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    K610i
    Operater
    -T---Mobile-
    Godina
    34
    Postova
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gocznet Pregledaj post
    Probaj nazvati microsoft hrvatska pa im probaj objasnit da nisi probao instalirati windowse na navo racunalo nego da ti se postojece cesto kvari pa da moras mijenjati komponente,mozda ti se smiluju pa ti daju novi key..
    Pa i nisam pokušo instalirat na novo račzunalo, već sam samo na staro koje se i kvari, hvala na pomoći!

    a za ove linkove samo želim reći da ne želim ništa protuzakonito, želim samo nastaviti kako je i prije bilo, ali hvala na pomoćo
    ...plug it in my soul, I'm a renegade riot gettin' out of control, I'm a keepin' it alive, and continue to be, flying like an eagle to my destiny...

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Tu negdje...
    Mobitel
    Sony Ericsson K610i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    42
    Postova
    665
    Bodovi
    16.635
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Bodovi: 16.635, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao l337_m4n Pregledaj post
    Pa i nisam pokušo instalirat na novo račzunalo, već sam samo na staro koje se i kvari, hvala na pomoći!

    a za ove linkove samo želim reći da ne želim ništa protuzakonito, želim samo nastaviti kako je i prije bilo, ali hvala na pomoćo
    A onda majstore odnesi svoje racunalo na servis pa iskesiraj najmanje 100 kn (vise manje) za ponovnu instalaciju Windowsa; da ti ne bi dosli ljudi iz Microsofta i zaplijenili ga jer "korisitis" ilegalni software...



    Zadnji uredio melody : 05-09-2007 u 19:08


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. MS Office 2007 problrm kod aktivacije
    By 1142007 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 08-06-2007, 12:52
  2. Problem prilikom pokretanja Windowsa
    By Futurama in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-06-2007, 21:18
  3. pokretanje windowsa-problem
    By BATERIJA11 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 12-09-2006, 21:18
  4. aktivacija windowsa problem
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-08-2006, 11:59
  5. Problem kod podizanja windowsa
    By alex1 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-06-2006, 09:56

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove