ma nasao sam jednog za 850 kn.... mislim sustav je mobitela zadovoljavajuci samo me jos nesto zanima iako mi ne znaci bas puno al kakva mu je kvaliteta kamere , trenutno sam zamijenio N-gagea koji je na popravku sa se k700 i vidim da mu je katastrofa kamera a pogotovo kad je pri snimanju zato me zanima kakva je u p910?


Odgovori uz citat
Bookmarks