Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    N6600,v360 yuet 2.2 512mb
    Operater
    vip & simpa
    Godina
    34
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako imaš garanciju odnesi i pitaj kolko bi koštao popravak,da te baš doslovno ne oderu,ako je skupo,kupi polovni za 300-400 kn.i zamjeni!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    633
    Bodovi
    14.513
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Kriz@ Pregledaj post
    ako imaš garanciju odnesi i pitaj kolko bi koštao popravak,da te baš doslovno ne oderu,ako je skupo,kupi polovni za 300-400 kn.i zamjeni!
    kakvog smisla ima tvoj post??? kazes covjeku da odnese ako ima garanciju i pita kolko kosta??? sta ga boli ona stvar ako ima garanciju kolko kosta, pa neka popravljaju!
    "Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garancije nemam, alat za otvoriti nemam, tak da s toga da sam zamjenim dio niš.
    Morat ce ic u ram 3 na popravak.
    Nego zanima me ak ga ovak koristim jel se može šta sje, npr flat kablić za ekran?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Neispravan mehanizam preklopa na v360
    By ivanv360 in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-06-2007, 12:58
  2. SE Klizni ili Preklopni
    By rx-5 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-10-2006, 20:03
  3. Preklopni jednostavni mob?
    By Boris-RI in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 21-08-2006, 18:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove