ako imaš garanciju odnesi i pitaj kolko bi koštao popravak,da te baš doslovno ne oderu,ako je skupo,kupi polovni za 300-400 kn.i zamjeni!
ako imaš garanciju odnesi i pitaj kolko bi koštao popravak,da te baš doslovno ne oderu,ako je skupo,kupi polovni za 300-400 kn.i zamjeni!
garancije nemam, alat za otvoriti nemam, tak da s toga da sam zamjenim dio niš.
Morat ce ic u ram 3 na popravak.
Nego zanima me ak ga ovak koristim jel se može šta sje, npr flat kablić za ekran?
Bookmarks