u slučaju s k800 prvi je imao t-mob!!! pa se nadam da će tako biti i s w960,vip nema puno walkmana! a bogme ni t-mob ali di prvi dojde ja ga kupujem!
u slučaju s k800 prvi je imao t-mob!!! pa se nadam da će tako biti i s w960,vip nema puno walkmana! a bogme ni t-mob ali di prvi dojde ja ga kupujem!
★★★★★
Ima li on uopće Touchscreen? Gledao sam neke videe i specifikacije, a nigdje se ne spominje!
EDIT: Vidim da ima...![]()
Bookmarks