Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam jos jedno pitanje.......moj retardirani brat se povezo preko nekoga i stavio sifru, pa ne zna kakvu je zastitu stavio ni sufru, pa kako ja mogu tamo opet uc i maknut tu sifru?

    = Citat = Izvorno postao dakinho Pregledaj post
    Mozes saznat ime kompa, a buduci da neki stavljaju svoje prezime il nick, mozes znati jel netko od tvojih susjeda. Skini si ip scanner npr. Essential NetTools, i provjeri koji ti je default gateway, tj adresa routera. Ukucaj tu ip adresu da skenira sve od npr 192.168.2.1 do 192.168.2.255. I tako ce ti izlistat sve kompove koji su spojeni, a ako ima sharean disk mozes vidjet sto ima na hardu. Ali pametnije ti je stavit zastitu i to WPA2, bar za pocetak.
    mozes mi objasnit gdje da pogledam gateway, gdje da ukucam IP adresu i koju i sa cime da skeniram, tj. skinuo sam taj program ali ima dvije vrste skenera.......hvala

    i jos nesto......stavio sam sifru, ali ne znam kako da to namjestim na laptopu kad nema onaj gigaset monitor gdje se to namjesta....
    Zadnji uredio zerobravo : 18-08-2007 u 00:51

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao badbull Pregledaj post
    imam jos jedno pitanje.......moj retardirani brat se povezo preko nekoga i stavio sifru, pa ne zna kakvu je zastitu stavio ni sufru, pa kako ja mogu tamo opet uc i maknut tu sifru?
    MOzes vratit DSL modem na tvornicke postavke odnosno napraviti reset i ponovno ga iskonfigurirati.
    dobar grah daleko se čuje

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ali kako ja nemam pristup tom modemu ili kako se vec kaze....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Jeli netko kupovao mobitel novi preko oglasnika?
    By ijelec4 in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-12-2006, 00:31
  2. Odgovora: 11
    Posljednji post: 27-09-2006, 23:42
  3. Odgovora: 17
    Posljednji post: 23-03-2005, 14:26
  4. Odgovora: 7
    Posljednji post: 09-11-2004, 00:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove