imam jos jedno pitanje.......moj retardirani brat se povezo preko nekoga i stavio sifru, pa ne zna kakvu je zastitu stavio ni sufru, pa kako ja mogu tamo opet uc i maknut tu sifru?
mozes mi objasnit gdje da pogledam gateway, gdje da ukucam IP adresu i koju i sa cime da skeniram, tj. skinuo sam taj program ali ima dvije vrste skenera.......hvala
i jos nesto......stavio sam sifru, ali ne znam kako da to namjestim na laptopu kad nema onaj gigaset monitor gdje se to namjesta....![]()
Zadnji uredio zerobravo : 18-08-2007 u 00:51
ali kako ja nemam pristup tom modemu ili kako se vec kaze....
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Bookmarks