Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Far from home
    Mobitel
    W850i
    Operater
    VIP
    Godina
    46
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nisam niti mislil vraćat samo pitam. mob je kupljen u Pevecu (da i ja sam se smijal kad sam prešel sve dućane u Varaždinu i nisam ga našel) pa pretpostavljam da nije brand-an. Dobro pretpostavljam?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ...u prolazu...
    Mobitel
    SE w810i
    Operater
    T-hiefs
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mikey_rs Pregledaj post
    ma nisam niti mislil vraćat samo pitam. mob je kupljen u Pevecu (da i ja sam se smijal kad sam prešel sve dućane u Varaždinu i nisam ga našel) pa pretpostavljam da nije brand-an. Dobro pretpostavljam?
    pa valjda vidis po ikonama i onin melodijama, slikama i tin glupostima......

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mikey_rs Pregledaj post
    ma nisam niti mislil vraćat samo pitam. mob je kupljen u Pevecu (da i ja sam se smijal kad sam prešel sve dućane u Varaždinu i nisam ga našel) pa pretpostavljam da nije brand-an. Dobro pretpostavljam?
    pa ako nemas vodafone ikone za internet u file menageru i ako imas onaj dafault flash menu(trese se kad prelazis ikone u meni-u i ikone se vrte ) nije brandan , kolko si ga platio , moj nije brandan a platio sam ga 2600kn u bosiz-u(zg)

    jel imas po kutiji od moba one naljepnice vodafone live

  4. #4
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Far from home
    Mobitel
    W850i
    Operater
    VIP
    Godina
    46
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Platil sam ga 3200 (pevec - vž)u prvom ili drugom mjesecu. U vipu je bil 3300kn. Bil je skup ali sam ga zel na 2 godine jer mi je preheben da bi ga mijenjal. Stvarno mi je mob odličan, baterija drži 5-6 dana kaj mi je super u odnosu na k700 i njegovih 3 dana. Uglavnom prezadovoljan. I veličina mi je super za moju velku capu. E i nije brandan.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K510i modding
    By Dalibor in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 14-03-2010, 17:58
  2. v3 modding
    By leoo in forum Motorola
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 15-12-2007, 00:19
  3. Motorola L7 modding
    By teoz in forum Motorola
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 05-07-2007, 20:56
  4. E1000 modding?
    By B@re in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-09-2006, 00:19
  5. hw modding
    By CyB3thuG in forum Stolna računala
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2006, 17:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove