ma nisam niti mislil vraćat samo pitam. mob je kupljen u Pevecu (da i ja sam se smijal kad sam prešel sve dućane u Varaždinu i nisam ga našel) pa pretpostavljam da nije brand-an. Dobro pretpostavljam?
ma nisam niti mislil vraćat samo pitam. mob je kupljen u Pevecu (da i ja sam se smijal kad sam prešel sve dućane u Varaždinu i nisam ga našel) pa pretpostavljam da nije brand-an. Dobro pretpostavljam?
pa ako nemas vodafone ikone za internet u file menageru i ako imas onaj dafault flash menu(trese se kad prelazis ikone u meni-u i ikone se vrte) nije brandan , kolko si ga platio , moj nije brandan a platio sam ga 2600kn u bosiz-u(zg)
jel imas po kutiji od moba one naljepnice vodafone live
Platil sam ga 3200 (pevec - vž)u prvom ili drugom mjesecu. U vipu je bil 3300kn. Bil je skup ali sam ga zel na 2 godine jer mi je preheben da bi ga mijenjal.Stvarno mi je mob odličan, baterija drži 5-6 dana kaj mi je super u odnosu na k700 i njegovih 3 dana. Uglavnom prezadovoljan. I veličina mi je super za moju velku capu.
E i nije brandan.
Bookmarks