= Citat = Izvorno postao wsad Pregledaj post
kad spojis mob s kompom pita te koji oblik spajanja oces,stavis na data transfer,a ak te ne pita onda u meniju ides na connectivity / data cbl. i tam odaberes data transfer, mob ti ide u offline mod i sluzi ko citac kartice(vise manje)
ne pita me to...
u kojem meniju idem na connectivity / data cbl?
nemohu to nac nigdje!