Ja danas sredio to s GPS-om , ali nikako mi navigacija ne radi...što da napravim da imam glasovno navođenje, pa makar i na engleskom? Da li je to besplatno?
Ja danas sredio to s GPS-om , ali nikako mi navigacija ne radi...što da napravim da imam glasovno navođenje, pa makar i na engleskom? Da li je to besplatno?
Bookmarks