A zašto ne prijeđeš na kikiriki tarifu i telefoniraš za 0.29 i 1.29 kn/min?
jer mozda znas ua prepaid kad posaljes poruku za prijelaz u kikiriki jer se mora cekati da dodje neka potvrda da je aktivirano ili nesto drugo ? ili samo treba pricekati koji dan ? zvao sam sluzbu ali nisam dobio ....
A zašto ne prijeđeš na kikiriki tarifu i telefoniraš za 0.29 i 1.29 kn/min?
Ma, nije mi u 10 lipa. Samo da se oni pridržavaju onoga 1.39/0.39.
Inače bih prešao na Knock out tarifu.
Samo bih si onda htio kupiti kompletno novi BlaBla komplet s mobitelom, a kojim to još mislim.
Bookmarks