Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako pokazujes svoju kulturu inace... Ako se preko ljeta odlucis procitati nesto znaci da preko godine ne procitas nista, jelda?
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rospaya Pregledaj post
    Ovako pokazujes svoju kulturu inace... Ako se preko ljeta odlucis procitati nesto znaci da preko godine ne procitas nista, jelda?
    uopce ne pokazujem kulturu nego me cisto zanima,prek godine ne stignem je imam ispite od 300,500,700 strana pa mi je malo problem,ak me kuzis,eto

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomy23 Pregledaj post
    uopce ne pokazujem kulturu nego me cisto zanima,prek godine ne stignem je imam ispite od 300,500,700 strana pa mi je malo problem,ak me kuzis,eto
    shvaćam te u potpunosti...

    za ovo ljeto planiram obavezno pročitati Crnu Daliju i Monolith 7, a vjerojatno će uletjeti i još koja zanimljiva knjigica...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nijala Pregledaj post
    shvaćam te u potpunosti...

    za ovo ljeto planiram obavezno pročitati Crnu Daliju i Monolith 7, a vjerojatno će uletjeti i još koja zanimljiva knjigica...
    to su neki SF..?

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tomy23 Pregledaj post
    to su neki SF..?
    Monilith je SF, a Crna dalija je krimić (napisao ju je isti autor kao i L.A. Povjerljivo)
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  6. #6
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Mobitel
    Neka nokia
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rospaya Pregledaj post
    Ovako pokazujes svoju kulturu inace... Ako se preko ljeta odlucis procitati nesto znaci da preko godine ne procitas nista, jelda?
    A ti ovako pokazujes da zivis u vlastitoj mentalnoj kutiji.

    Ne znam koju sam zadnju knjigu procitao, znam da je proslo preko 10 godina i da je to bilo prije 7 razreda. U srednjoj nitko nije citao, skidali su se sazeci, ali nas par smo bili pametni; skinuli bi s neke US str i preveli, dok bi obicno naj.... oni koji su skidali s lektirice.net-a

    Iskreno, ne volim citati, i dovoljno sam siguran u sebe i samopouzdan da se ne prisiljavam na nesto sto mi je uzasno dosadno i beskorisno samo zato da bi mogao reci da sam NACITAN! Radije svoje vrijeme provodim zaradjujuci novce, s prijateljima, s curom, ili na motoru.

    A klince bi u skolama trebalo poucavati kako se koriste racunala, mobiteli, kako se osniva doo i izbjegava porez, kako se pregovara sa sefom i ostale stvari koje ce im zapravo trebati a ne ih biflati drzicevim metaforama i trigonometrijom koja se radi po programu iz 1956, uspjesno ignorirajuci pojavu kalkulatora i zdrav razum.

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
    A ti ovako pokazujes da zivis u vlastitoj mentalnoj kutiji.



    A klince bi u skolama trebalo poucavati kako se koriste racunala, mobiteli, kako se osniva doo i izbjegava porez, kako se pregovara sa sefom i ostale stvari koje ce im zapravo trebati a ne ih biflati drzicevim metaforama i trigonometrijom koja se radi po programu iz 1956, uspjesno ignorirajuci pojavu kalkulatora i zdrav razum.
    novi Primorac..to bi bila prava reforma skolstva

  8. #8
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
    Ne znam koju sam zadnju knjigu procitao, znam da je proslo preko 10 godina i da je to bilo prije 7 razreda. U srednjoj nitko nije citao, skidali su se sazeci, ali nas par smo bili pametni; skinuli bi s neke US str i preveli, dok bi obicno naj.... oni koji su skidali s lektirice.net-a

    Iskreno, ne volim citati, i dovoljno sam siguran u sebe i samopouzdan da se ne prisiljavam na nesto sto mi je uzasno dosadno i beskorisno samo zato da bi mogao reci da sam NACITAN! Radije svoje vrijeme provodim zaradjujuci novce, s prijateljima, s curom, ili na motoru.

    E vidis, ti nisi zapoceo thread sa onim: "gledajte mene, citam nobelovca preko ljeta i ja sam sad nacitan i kulturan". Ako je prva stvar sa kojom povezujes knjige skola i lektira onda si u qrcu i treba ti radikalno mijenjanje stavova. Onu uvredu sa pocetka cu zanemariti.
    Nisam procitao niti jednu lektiru od petog razreda osnovne pa svejedno svaki mjesec se potrudim procitati bar jednu knjigu, ne zato da bi bio "nacitan" nego jer preko citanja neki drek zapravo i naucis. Nisam procitao nikakvo knjizevno dijelo vec godinama, jer me ne zanima, nego citam knjige iz kojih naucim bas nesto od onih sranja koje si spominjao:

    = Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
    A klince bi u skolama trebalo poucavati kako se koriste racunala, mobiteli, kako se osniva doo i izbjegava porez, kako se pregovara sa sefom i ostale stvari koje ce im zapravo trebati a ne ih biflati drzicevim metaforama i trigonometrijom koja se radi po programu iz 1956, uspjesno ignorirajuci pojavu kalkulatora i zdrav razum.
    Skola me to nije naucila pa to sam radim, no sumnjam da ces to skuziti jer ti je prvo palo na pamet "lektira" a ne "vodic za C++ / racunala / vodoinstalaterstvo" ili "kako zajebati drzavnu birokraciju". Jer, vjerovao ili ne i takve knjige postoje.
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Posao preko ljeta...
    By Atno in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 07-07-2013, 12:23
  2. Kako "pročitat" password?
    By Symbeq in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-07-2007, 20:22
  3. posao preko ljeta
    By coma_zgb in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 10-05-2007, 21:50
  4. LAN prek BT-a
    By V3rt!g(o) in forum Mreža
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-06-2006, 15:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove