Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samo da napomenem što sam skužirao... fotić radi izvrsno pod vodom stvarno nevjerojatno...

    baterija radi max 2 dana ako se full koristi!
    Seriously?

  2. #2
    ThreeEyedExtraTerrestrial Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb/Zapresic
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Com & Tele2
    Godina
    45
    Postova
    2.704
    Bodovi
    50.859
    Nivo
    55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Bodovi: 50.859, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Compov Pregledaj post
    samo da napomenem što sam skužirao... fotić radi izvrsno pod vodom stvarno nevjerojatno...

    baterija radi max 2 dana ako se full koristi!
    Za sada, dakle, pozitivni dojmovi nadvladavaju.

    Drago mi je da si zadovoljan foto aparatom, i nadam se da ce i ovaj osvrt koristiti onima koji se trenutno dovome oko kupnje istoga ili srodnih modela (mnogo me ljudi u posljednje vrijeme pita za savjet bas oko ovoga ili modela srodnika...more, godisnji odmori, pa su ovi modeli jos i privlacniji nego inace...).

    Mene zanima kako AE sustav odradjuje svoj posao u vodi. Naime, koliko ja imam iskustva sa podvodnom fotografijom (nije da ga bas imam na bacanje) najcesci problemi koji se desavaju su promasaji AE i AF sustava u nedostatku svjetla, kojeg pod vodom cesto nedostaje (i refleksije su pojacane). Ovaj problem se kompenzira sa dodatnom rasvjetom, sto ovaj model nema mogucnost. Koliki je postotak neupotrebljivih fotografija (mutnih uslijed preduge ekspozicije, ili krivo eksponiranih)?
    Zadnji uredio Bimbi : 28-07-2007 u 23:57

    " To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. E70 moj review
    By mortal in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 25-01-2007, 21:05
  2. E61 review
    By marko6630 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 23-06-2006, 23:20
  3. N93 review
    By Drug Mile in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 29-05-2006, 01:06
  4. Olympus SP-700 - 3 inča i za Olympus
    By whiteboy in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-10-2005, 21:00
  5. SX1 review
    By dj_velja in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2004, 15:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove