= Citat = Izvorno postao m... Pregledaj post
Ja mislim da ne mozes platiti postaru, nego da se placa karticom. Nisam probao ali pod nacinom placanja nigdje ne vidim "placanje po uzecu". Inace primjetio sam da su dali i mogucnost placanja amexom, cega nije bilo prije kojih mjesec dana kad sam zadnji put gledao
Tako je, u pravu ste. Nema uzimanja pouzećem nego se prvotno "plati" pa ti onda pošalju mob. Mislim, malo glupo (zna se kome se prvo plati, pa onda uživa u uslugama ), ali zapela mi je 6170 opasno za oko. Nje nema već odavno za kupiti u Mobisu niti u ponudi ijednog operatera.