Ja mislim da ne mozes platiti postaru, nego da se placa karticom. Nisam probao ali pod nacinom placanja nigdje ne vidim "placanje po uzecu". Inace primjetio sam da su dali i mogucnost placanja amexom, cega nije bilo prije kojih mjesec dana kad sam zadnji put gledao
Tako je, u pravu ste. Nema uzimanja pouzećem nego se prvotno "plati" pa ti onda pošalju mob. Mislim, malo glupo (zna se kome se prvo plati, pa onda uživa u uslugama ), ali zapela mi je 6170 opasno za oko. Nje nema već odavno za kupiti u Mobisu niti u ponudi ijednog operatera.
Bookmarks