Camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video(VGA@30fps), flash; secondary videocall camera
Camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video(VGA@30fps), flash; secondary videocall camera
....
Oce li dolaziti Nokia 5800?
Jel ko od vas uzimal mob SE C 905?Mislim ste zadovoljni s mobitelom?Pošto razmišljam ipak da bi otišel na tele 2 i uzel iz njihove ponude SE C905..
Šta kažete na ovaj mob u Tele2 ponudi: LG KP500 Cookie
Redovna ponuda: 995kn
Isplati li ga se uzimati?
Nije mi jasno zašto u Poslovnoj ponudi nema Sony Ericsson X1 Xperia-e?
Šta ne bi to trebao biti poslovni mobitel??
Meni izgleda OK a i dobio je dobre ocjene a i pristupačna mu je cijena.
http://www.gsmarena.com/lg_kp500_coo...views-2536.php
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
Zadnji uredio bestija2 : 11-02-2009 u 01:43
Iskreno, ne vjerujem da je uređaj i još k tome sa tolikim touchscreenom toliko povoljan. Nestat će u roku keks.![]()
ima: - Accelerometer sensor for auto-rotate
- Handwriting recognition
S BUG-a
nema WiFi, GPS... ništa posebno, samo je lijep...
Iako na ebay-u je cijena $247.99 za kupiti odmah. Nešto tu ne štima u Tele2.... sumnjivo, vjerojatno ga uopće nema u prodaji...
....
Na jednom velikom ovlaštenom prodajnom mjestu u Rijeci viđen jutros - stanje na zalihi komada 1.
malo je u off-topicu ali cijena je ok s obzirom koliko novi košta (tj.otkljucan)
SE-mark kp500 1499,00kn
***There isn’t a perfect smartphone out there. There’s always something for anyone to love or hate.***
Doslo je par komada, stvarno OK mobitel, za te pare se isplati
Dostupan u crnoj i srebrnoj boji
mobitel nije los pogotovo izgledom a za te novce se isplati uzeti samo neka netko kada ga uzme napise dojmove
Molim pomoc ako znate gdje ima za kupiti Sony Ericsson T303 u BlaBla kompletu u Zagrebu. Danas sam bio na tri prodajna mjesta i nigdje nemaju, tj. neki imaju ali samo u paketu za pretplatnike. A na internetu pise da je dostupan u BlaBla ponudi...
Hitno mi je!
Unaprijed hvala na odgovorima.
novo u bla bla ponudi:
sony ericsson K330......
cijena za nove korisnike 295kn za postojece 195kn
http://www.tele2.hr/tele2_bla_bla_ponuda_telefona.html
za pretplatnike novo je
sony ericsson X1 XPERIA
http://www.tele2.hr/ponuda_telefona_pretplatnici.html
![]()
----------Sony Ericsson----------
mislim da je Xperia X1 zbilja preskup, 2500kn na ugovor (150kn mjesečno) od 24 mjeseca uz trajni nalog je stvarno previše. znam da to nije mob za ekipu koja troši 50kn mjesečno al svejedno je previše.
takve telefone nemtreba uzimat čim izađu, već nakon nekog vremena jer u kratkom roku njima jako padne cijena.
danvo prije sam kupio sony ericsson w800 za 4200kn, mjesec dana kasnije je bio 3500kn.
ONTOPIC: tele2 bi se trebao fokusirati na više pristupačnijih telefona jer niti jedan poslovni čovjek kojem zbilja treba takav telefon ne koristi tele2. ima izuzetaka al morate priznat da je više poslovnjaka priklonjeno t-comu i vipu koliko god tele2 bio jeftiniji.
Zadnji uredio Inovator : 14-02-2009 u 02:22
ULTRAS CIBALIA VINKOVCI
Ovaj W910 je na dvije god u tarifi 150, 295 kuna ? znaci iskesiras 295 odmah i 2 godine placas 150 kuna mjesecno?
For the hoven lands...
ako nekoga zanima cookie, nema vise u AMu, ima u konikomu u city centru one, dosao je prije par sati, ja sad idem po svoj primjerak.
Što se Cookie-a tiče, ako ga ima trenutno, za sat i pol ga više ne mora biti jer nestaju u trenu. Ja sam jučer zvao oko 11.30 i htio rezervirati na Iblerovom, ali su mi rekli da se ne može rezervirati, ali da ih ima dosta, pa da samo dođem. Kako nisam mogao doći prije 15.30, naravno da ih više nije bilo. Onda sam tipa zatražio da mi nađe broj od trgovine u Avenue Mallu kako bih nazvao. Tamo je bio ostao još samo jedan, rezervirao sam bez problema i za cca pola sata bio po njega. Bio sam toliko brzo gotov da nisam ni garažu morao platiti.
potvrdujem ovo. ja sam zvao u jedan konikom, reklu su da u pet stize posljka nova, odmah sam rezervirao, u pola sest sam bio u konikomu i tip je reko da osim mob mobitela je ostalo jos par komada, sve se razgrabi dok si rekao keks.
tako da zovite i rezervirate ako hocete mobitel.![]()
Svi koji jos misle kupiti cookie neka pozure jel ga vishe nema u zalihama jedino sto je ostalo po ducanima i centrima.... ZATO POZURITE
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom
nokia e63 1295 uz mmp 50kn
http://www.hyundaimobile.eu/en/mobil...pics&id=mbd130 pripaid start paket 695,00 kn
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom
Novo u Tele2 ponudi od ponedjeljka :
SE G705 U tarifi 50 - 1145,00 kn, a u 150 - 645,00 kn
C902 U tarifi 50 - 1395,00 kn, a u 150 - 795,00 kn
N96 - PAD CIJENE ( u tarifi 50 - 3595,00kn a u 150 - 2595,00 kn
LP svima
Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom
Bookmarks