Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 53 od 74 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.301 do 1.325 od 2188

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran100 Experience Points10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Brinje
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    634
    Bodovi
    19.568
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video(VGA@30fps), flash; secondary videocall camera
    ....

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    303
    Bodovi
    8.513
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.513, Nivo: 22
    Bodovi: 8.513, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oce li dolaziti Nokia 5800?

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    vip
    Postova
    456
    Bodovi
    8.945
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Bodovi: 8.945, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel ko od vas uzimal mob SE C 905?Mislim ste zadovoljni s mobitelom?Pošto razmišljam ipak da bi otišel na tele 2 i uzel iz njihove ponude SE C905..

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    Iphone 3GS
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Šta kažete na ovaj mob u Tele2 ponudi: LG KP500 Cookie

    Redovna ponuda: 995kn

    Isplati li ga se uzimati?

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije mi jasno zašto u Poslovnoj ponudi nema Sony Ericsson X1 Xperia-e?

    Šta ne bi to trebao biti poslovni mobitel??

  6. #6
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    OMNIA 7
    Operater
    VIP 250 u 1/2 cijene
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Jasamja Pregledaj post
    Šta kažete na ovaj mob u Tele2 ponudi: LG KP500 Cookie

    Redovna ponuda: 995kn

    Isplati li ga se uzimati?

    Meni izgleda OK a i dobio je dobre ocjene a i pristupačna mu je cijena.

    http://www.gsmarena.com/lg_kp500_coo...views-2536.php



    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Zadnji uredio bestija2 : 11-02-2009 u 01:43

  7. #7
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iskreno, ne vjerujem da je uređaj i još k tome sa tolikim touchscreenom toliko povoljan. Nestat će u roku keks.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran100 Experience Points10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Brinje
    Mobitel
    Moto G
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    634
    Bodovi
    19.568
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Bodovi: 19.568, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Ukupna aktivnost: 99,2%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima: - Accelerometer sensor for auto-rotate
    - Handwriting recognition
    S BUG-a

    nema WiFi, GPS... ništa posebno, samo je lijep...

    Iako na ebay-u je cijena $247.99 za kupiti odmah. Nešto tu ne štima u Tele2.... sumnjivo, vjerojatno ga uopće nema u prodaji...
    ....

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na jednom velikom ovlaštenom prodajnom mjestu u Rijeci viđen jutros - stanje na zalihi komada 1.

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Mobitel
    Samsung galaxy s10 duos
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Postova
    561
    Bodovi
    13.516
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.516, Nivo: 27
    Bodovi: 13.516, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    malo je u off-topicu ali cijena je ok s obzirom koliko novi košta (tj.otkljucan)
    SE-mark kp500 1499,00kn
    ***There isn’t a perfect smartphone out there. There’s always something for anyone to love or hate.***

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Croatia
    Mobitel
    Samsung Galaxy S II
    Operater
    Tele2
    Postova
    165
    Bodovi
    8.372
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.372, Nivo: 21
    Bodovi: 8.372, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doslo je par komada, stvarno OK mobitel, za te pare se isplati
    Dostupan u crnoj i srebrnoj boji

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    iphone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    52
    Bodovi
    6.588
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.588, Nivo: 19
    Bodovi: 6.588, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mobitel nije los pogotovo izgledom a za te novce se isplati uzeti samo neka netko kada ga uzme napise dojmove

  13. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Motorola ZN5
    Operater
    Tele2, Wind
    Godina
    34
    Postova
    467
    Bodovi
    7.213
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.213, Nivo: 20
    Bodovi: 7.213, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    SE T303 u BlaBla ponudi

    Molim pomoc ako znate gdje ima za kupiti Sony Ericsson T303 u BlaBla kompletu u Zagrebu. Danas sam bio na tri prodajna mjesta i nigdje nemaju, tj. neki imaju ali samo u paketu za pretplatnike. A na internetu pise da je dostupan u BlaBla ponudi...
    Hitno mi je!

    Unaprijed hvala na odgovorima.

  14. #14
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gljiva1000 Pregledaj post
    Molim pomoc ako znate gdje ima za kupiti Sony Ericsson T303 u BlaBla kompletu u Zagrebu. Danas sam bio na tri prodajna mjesta i nigdje nemaju, tj. neki imaju ali samo u paketu za pretplatnike. A na internetu pise da je dostupan u BlaBla ponudi...
    Hitno mi je!

    Unaprijed hvala na odgovorima.
    Po cijeni od 245kn ga nema nigdje. Bile su male kolicine paketa po toj cijeni i apsolutno sve je rasprodano (barem u ZG). Ima ih na nekoliko prodajnih mjesta ali po staroj cijeni od 345 ili 395kn (nisam siguran za cijenu)....

  15. #15
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rise000 Pregledaj post
    Po cijeni od 245kn ga nema nigdje. Bile su male kolicine paketa po toj cijeni i apsolutno sve je rasprodano (barem u ZG). Ima ih na nekoliko prodajnih mjesta ali po staroj cijeni od 345 ili 395kn (nisam siguran za cijenu)....
    Da se ispravim - ocito su stigle nove posiljke, ima ih u AV.Mallu po cijeni od 245kn

    Malo OT - Cookie-a ima u SEmarku za 1499kn (slobodan aparat).

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    novo u bla bla ponudi:

    sony ericsson K330......
    cijena za nove korisnike 295kn za postojece 195kn
    http://www.tele2.hr/tele2_bla_bla_ponuda_telefona.html


    za pretplatnike novo je

    sony ericsson X1 XPERIA
    http://www.tele2.hr/ponuda_telefona_pretplatnici.html
    ----------Sony Ericsson----------

  17. #17
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da je Xperia X1 zbilja preskup, 2500kn na ugovor (150kn mjesečno) od 24 mjeseca uz trajni nalog je stvarno previše. znam da to nije mob za ekipu koja troši 50kn mjesečno al svejedno je previše.

    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    U slobodnoj prodaji je oko 5.000 tako da, ...
    takve telefone nemtreba uzimat čim izađu, već nakon nekog vremena jer u kratkom roku njima jako padne cijena.

    danvo prije sam kupio sony ericsson w800 za 4200kn, mjesec dana kasnije je bio 3500kn.

    ONTOPIC: tele2 bi se trebao fokusirati na više pristupačnijih telefona jer niti jedan poslovni čovjek kojem zbilja treba takav telefon ne koristi tele2. ima izuzetaka al morate priznat da je više poslovnjaka priklonjeno t-comu i vipu koliko god tele2 bio jeftiniji.
    Zadnji uredio Inovator : 14-02-2009 u 02:22
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  18. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovaj W910 je na dvije god u tarifi 150, 295 kuna ? znaci iskesiras 295 odmah i 2 godine placas 150 kuna mjesecno?
    For the hoven lands...

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako nekoga zanima cookie, nema vise u AMu, ima u konikomu u city centru one, dosao je prije par sati, ja sad idem po svoj primjerak.

  20. #20
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što se Cookie-a tiče, ako ga ima trenutno, za sat i pol ga više ne mora biti jer nestaju u trenu. Ja sam jučer zvao oko 11.30 i htio rezervirati na Iblerovom, ali su mi rekli da se ne može rezervirati, ali da ih ima dosta, pa da samo dođem. Kako nisam mogao doći prije 15.30, naravno da ih više nije bilo. Onda sam tipa zatražio da mi nađe broj od trgovine u Avenue Mallu kako bih nazvao. Tamo je bio ostao još samo jedan, rezervirao sam bez problema i za cca pola sata bio po njega. Bio sam toliko brzo gotov da nisam ni garažu morao platiti.

  21. #21
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Što se Cookie-a tiče, ako ga ima trenutno, za sat i pol ga više ne mora biti jer nestaju u trenu. Ja sam jučer zvao oko 11.30 i htio rezervirati na Iblerovom, ali su mi rekli da se ne može rezervirati, ali da ih ima dosta, pa da samo dođem. Kako nisam mogao doći prije 15.30, naravno da ih više nije bilo. Onda sam tipa zatražio da mi nađe broj od trgovine u Avenue Mallu kako bih nazvao. Tamo je bio ostao još samo jedan, rezervirao sam bez problema i za cca pola sata bio po njega. Bio sam toliko brzo gotov da nisam ni garažu morao platiti.
    potvrdujem ovo. ja sam zvao u jedan konikom, reklu su da u pet stize posljka nova, odmah sam rezervirao, u pola sest sam bio u konikomu i tip je reko da osim mob mobitela je ostalo jos par komada, sve se razgrabi dok si rekao keks.

    tako da zovite i rezervirate ako hocete mobitel.

  22. #22
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    Iphone 3G 16GB
    Operater
    Tele2&T-mobile i300
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Svi koji jos misle kupiti cookie neka pozure jel ga vishe nema u zalihama jedino sto je ostalo po ducanima i centrima.... ZATO POZURITE
    Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom

  23. #23
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Operater
    tele2
    Postova
    447
    Bodovi
    12.418
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.418, Nivo: 26
    Bodovi: 12.418, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nokia e63 1295 uz mmp 50kn

  24. #24
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    Iphone 3G 16GB
    Operater
    Tele2&T-mobile i300
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom

  25. #25
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    Iphone 3G 16GB
    Operater
    Tele2&T-mobile i300
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Novo u Tele2 ponudi od ponedjeljka :

    SE G705 U tarifi 50 - 1145,00 kn, a u 150 - 645,00 kn

    C902 U tarifi 50 - 1395,00 kn, a u 150 - 795,00 kn

    N96 - PAD CIJENE ( u tarifi 50 - 3595,00kn a u 150 - 2595,00 kn


    LP svima
    Bolje proliti malo sa Perkinsom nego zaboraviti popiti sa Alzheimerom


 
+ Odgovori na temu
Stranica 53 od 74 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tomato - ponuda mobitela
    By jsp_m in forum Tomato
    Odgovora: 107
    Posljednji post: 09-07-2020, 09:34
  2. T-mobile - ponuda mobitela
    By Ico in forum T - Mobile
    Odgovora: 1059
    Posljednji post: 14-01-2017, 05:41
  3. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  4. Tele2 Bla-Bla Šššš...Šlapa! ponuda
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-06-2006, 17:48
  5. t-mobile ponuda mobitela
    By bbbrljo in forum T - Mobile
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-08-2005, 16:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove