= Citat = Izvorno postao P.I.M.P. Pregledaj post
Ja ti preporucujem iz iskustva d900i, telefon ima sve sto ti moze zatrebat od funkcija, mozes zakljucavat poruke i sl, ima 3mpx kameru s autofocusom, i micro sd utor, s time da izgleda duplo bolje u srebrnoj boji od d 900, a novi s garancijom se izkombinira ispod 200€
hm nisam znao da se na d900 mogu zakljucavat folderi,mozda si mislio kad modas softvare....to je dost tesko....