Izvorno postao Vepar kupi k800/k810 jer taj ce mob zadovoljiti sve tvoje apetite.dobra baterija,sucelje,kamera,brz BT. On nema opciju za zakljucavanje menija,poruka.......uzmi m600 ima sve sto ti treba...
Pravila foruma
Bookmarks