= Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
al nema kameru... (samo neznam da li mu je to opće neki kriteriji kod kupnje mobitela)

Tako da je moj glas P990... (pošto je u prvom postu napisano da cijena ne igra ulogu)
Piše da kamera nije uvjet pa mije na pamet pao m600....