Izvorno postao Ico al nema kameru... (samo neznam da li mu je to opće neki kriteriji kod kupnje mobitela) Tako da je moj glas P990... (pošto je u prvom postu napisano da cijena ne igra ulogu) Piše da kamera nije uvjet pa mije na pamet pao m600....
Pravila foruma
Bookmarks