Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG GT540
    Operater
    Tele2
    Postova
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nory Pregledaj post
    Ajde budi jos tako dobar pa nam molim te reci di si kupio taj dalekozor ili koja je marka jer sta god sam trazio nigdje nema taj tip di je na navoj prednji dio na fotoaparatu - srednji dio na dalekozoru!

    Unaprijed hvala!

    Stvarno svaka cast na ideji, i ja sam razmisljao o tome ali problem je sta staviti!

    Zahvaljujem u svoje i Sasino ime!!!!
    Svi aparati su takvi (imaju na istom mjestu navoj). Iskreno ja sam svog kupio na pazaru, neka jeftinoća: sve leće su mu plastične osim ove prednje (koja mi je jedina i trebala). No izgleda da sam se ipak dokopao Raynoxa 250 za male pare
    Sada ću zasut slikama pčelica, mraveka i ostale gamadi
    Camera Obscura - the best camera ever :)

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    SE W300
    Operater
    VIP
    Godina
    48
    Postova
    9
    Bodovi
    4.040
    Nivo
    14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Adapteri

    = Citat = Izvorno postao pepi_31 Pregledaj post
    Svi aparati su takvi (imaju na istom mjestu navoj). Iskreno ja sam svog kupio na pazaru, neka jeftinoća: sve leće su mu plastične osim ove prednje (koja mi je jedina i trebala). No izgleda da sam se ipak dokopao Raynoxa 250 za male pare
    Sada ću zasut slikama pčelica, mraveka i ostale gamadi
    Sad si me tolko zeznuo da si razmisljam u iducih par mjeseci skociti u SLO po CM-3500 MAKRO SET set sa 6x, 12x , 24x lecama samo me zanima dali treba neki adapter da udalji lecu od objektiva ili ne! THANKS!

    SALJI NAM FOTKE CIM PRIJE!!!!!!!!!!

    P.S. BTW zahvaljujuci tebi sam izabrao FZ-50 i nisam se ni najmanje razocarao!Stari Fuji S5000 me poceo zezati i nikad nisam bio zadovoljan sa fotkama bas previse a ovaj je ludnica!

    Decki u cetvrtak idem na Maltu na bracno pa kad se vratim posaljem vam fotke normalno sa novim fotacem

    HVALA TI PEPI!!!!!
    Zadnji uredio nory : 10-07-2007 u 13:24

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG GT540
    Operater
    Tele2
    Postova
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne bih ti znao reći za adapter i te leće koje ti spominješ. No znao bih ti reći da sa Raynoxom dobiješ univerzalni adapter od 52-72 mm koji ide direktno na objektiv. Tako da što se toga tiče nema problema za Fz-om.
    Ja sam malo čitao ove postove i vidim postoji jeftini polarizator za FZ 50: (svakako je bolje ikakav nego nikakav) a dosta pomaže na slici. Recite mi ako nije problem (ekipi koja živi u ZG) gdje se to točno ima za kupiti?
    Camera Obscura - the best camera ever :)

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    SE W300
    Operater
    VIP
    Godina
    48
    Postova
    9
    Bodovi
    4.040
    Nivo
    14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Panasonic online

    https://panasonic.com.hr/

    To ti je stranica a imas i online shop tako da si tamo nadi polarizator ako ima!

    Ovaj set sto sam ti naveo ranije je RAYNOX-ov tako da ako tebi ovaj radi trebao bi i taj tamo da nam cim prije posalji slike jer me opako zanima kako ispada!

    HVALA UNAPRIJED!

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG GT540
    Operater
    Tele2
    Postova
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo nadam se da se moderatori neće ljutiti - link na post (panasonicov forum)
    FZ50+ Raynox 250

    Tamo možeš vidjeti kako to izgleda...
    Camera Obscura - the best camera ever :)

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    SE W300
    Operater
    VIP
    Godina
    48
    Postova
    9
    Bodovi
    4.040
    Nivo
    14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Bodovi: 4.040, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Napokon

    Evo ljudi da se javim ako vas jos zanimaju RAYNOX lece za nas aparat!

    Napokon sam kupio CM-3500 komplet koji sadrzi 6x, 12x, 24x lece!
    Mogu vam reci da su ove od 6x i 12x fenomenalne dok sa ovom od 24x se covjek mora posteno pomuciti jer uz to sto je ogroman zoom treba imati i jako osvjetljenje jer u vecini slicajeva objektiv stvara sjenu!

    BTW povecanja su bazdarena na 300mm objektivu tako da mi se cini da sa FZ-50 dobivamo jos veci macro (mikro po mom misljenju sa 24x lecom)!

    Nadam se da cu uskoro imati neke fotke da ih stavim na net!
    Zadnji uredio nory : 27-08-2007 u 11:08

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG GT540
    Operater
    Tele2
    Postova
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Čekamo fotke :)

    i to puno njih
    Camera Obscura - the best camera ever :)


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove