Izvorno postao Chief_Wolfinjo po čemu je vivax šrot ??? zato što se zove vivax ili zašto?? bas tako,zato sto se zove vivax.to je stvarno šrot koji rijetko doceka kraj garancije, da se ne pokvari.
Pravila foruma
Bookmarks