Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Belišće
    Mobitel
    Nokia Lumia 630
    Operater
    Tomato
    Postova
    10
    Bodovi
    10.842
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.842, Nivo: 24
    Bodovi: 10.842, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    lol

    = Citat = Izvorno postao RAUL Pregledaj post
    Vivax K-210
    Definitivno ne. Svi koju su imali bilo koji model Vivax playera su ga nosili na popravak i to po više puta... Best buy divx player je definitivno neki od Quadro modela.. Povoljna cijena, čita sve živo, podržava Hr titlove i sjajno radi

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Demonio Pregledaj post
    Definitivno ne. Svi koju su imali bilo koji model Vivax playera su ga nosili na popravak i to po više puta... Best buy divx player je definitivno neki od Quadro modela.. Povoljna cijena, čita sve živo, podržava Hr titlove i sjajno radi
    hehe mom se frendu skurio vivax neki dan,ja imam alpinu i amstar i oba dva sve citaju i nikad nikakvih problema


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. DIVX player za PocketPC
    By Tommek in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-04-2009, 13:38
  2. Razmjena filmova
    By kresoml in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 05-03-2008, 17:15
  3. Freeware divx player for 9.1 3rd
    By Symbeq in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-10-2006, 17:17
  4. koji divx player?
    By Mobyfan-ica in forum Operativni sustavi i aplikacije
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 02-05-2005, 12:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove