@ compov
vidim da ti u videu odes na status i pise ti w610 ? znaci ti si i fs i main flashao?jel se nije nes pricalo da nemoze customization za njih? i de mi reci jel ti sad glasniji zvucnik onaj nazad ?
@ compov
vidim da ti u videu odes na status i pise ti w610 ? znaci ti si i fs i main flashao?jel se nije nes pricalo da nemoze customization za njih? i de mi reci jel ti sad glasniji zvucnik onaj nazad ?
For the hoven lands...
Bookmarks