Izvorno postao Lejzermaster Da da to sam mislio. Sad kad vidim tarificu sa 0,39 lipa uz uspostavu poziva 0,25.. ne znam sto me vise moze zadrzati na T-mobile. Moraju nesto jaako dobro ponuditi, a sigurno nece toliko dobro.. Možda da smanje signal na pol i cijene kao na tarifici, pa će bit u istom rangu... skoro...
Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.
Pravila foruma
Bookmarks