= Citat = Izvorno postao Lejzermaster Pregledaj post
Da da to sam mislio.
Sad kad vidim tarificu sa 0,39 lipa uz uspostavu poziva 0,25.. ne znam sto me vise moze zadrzati na T-mobile.

Moraju nesto jaako dobro ponuditi, a sigurno nece toliko dobro..
Možda da smanje signal na pol i cijene kao na tarifici, pa će bit u istom rangu... skoro...