Join Today
Zatvorena tema
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 65
  1. #26
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile
    Di nema UMTS-a ideš na GPRS/EDGE.

    A karta pokrivenosti UMTS-om, evo posluži se ovom http://www.gsmworld.com/cgi-bin/ni_map.pl?cc=hr&net=t3
    Ova karta daje zastarjele podatke.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  2. #27
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Denis
    Ova karta daje zastarjele podatke.
    Žao mi je, ali nemam drugu da bih mogao uspoređivati. A ako ti znaš pravo stanje stvari, molim te informiraj nas, jer ja bih volio znati u kojem gradu se mogu spojit na 3G.

  3. #28
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile
    Žao mi je, ali nemam drugu da bih mogao uspoređivati. A ako ti znaš pravo stanje stvari, molim te informiraj nas, jer ja bih volio znati u kojem gradu se mogu spojit na 3G.
    Neznam za cijelu Hrvatsku ali znam da u gradu Krku ima UMTS signal bar preko jedne BS ali ga ima a karta pokazuje mrtvilo.
    Ne predbacujem tebi zbog toga što si stavo tu kartu nego upozoravan da karta nije relevantan pokazatelj. Pa nisi je ti izrađivao.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  4. #29
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možda hvata iz Rijeke.......

  5. #30
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2004
    Mobitel
    E66, Galaxy S
    Operater
    t-mobile (team)
    Postova
    1.495
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX
    Taj t-mobile skriva kartu pokrivenosti UMTSom kao "zmija noge"!
    A kako se spajati tamo gdje nema UMTSa, sa GPRSom :-)
    nauci koristit internet

    http://www.t-mobile.hr/2/20-20-60-30-00.asp

  6. #31
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo ni ja nisam vidio, možda je novo....

  7. #32
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Osekovo/ZG
    Mobitel
    Samsung A 53
    Operater
    altogether
    Godina
    55
    Postova
    602
    Bodovi
    20.541
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX

    I ima li uopce t-mobile EDGE?
    ofkors da ima
    najbolje školjke su srednjoškoljke
    http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e

  8. #33
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile
    Možda hvata iz Rijeke.......
    Nema šanse Krk je u uvali na južnom dijelu otoka. Probao sam i na sijevernom djelu otoka koji ima otvoren pogled (doslovce optička vidljivost) od Crikvenice pa do Učke pa se jedva uhvati UMTS.

    = Citat = Izvorno postao ..::HRCO::..
    Stranica je zadnji put promijenjena: 12.09.2006. 13:02
    Citat je sa ove stranice na dnu pa postovi su od ranije.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  9. #34
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Problem je kaj je ovih 10mb-a opet premalo. Trebali su dati za 25kn barem 100mb-a, ali ovo je samo moje mišljenje jer ionako nisam zainteresiran za takvu uslugu.
    Ma imaš ti pravo bolje sačekaj da tu uslugu za jedno 20 godina uvede Tele 2,možda bude jeftinije:bunny: :bunny: :bunny:

  10. #35
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoce biti kakvih novosti za simpu od 1.10.?Forumaš domagol u vip temi je nagovjestio nešto veliko.

  11. #36
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Osekovo/ZG
    Mobitel
    Samsung A 53
    Operater
    altogether
    Godina
    55
    Postova
    602
    Bodovi
    20.541
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Hoce biti kakvih novosti za simpu od 1.10.?Forumaš domagol u vip temi je nagovjestio nešto veliko.
    i za simpu i za pretplatu.
    Zadnji uredio milo dete : 02-10-2006 u 12:07
    najbolje školjke su srednjoškoljke
    http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e

  12. #37
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao milo dete
    i za simpu i za pretplatu.
    T-mobile uzvraća udarac na vipovu ponudu 10lp/min plus još neke pogodnosti. O detaljima nažalost ne mogu
    T-Mobileu je sigurno veliki trošak ponuditi 10 lipa prema fiksnoj.

  13. #38
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao milo dete
    i za simpu i za pretplatu.
    T-mobile uzvraća udarac na vipovu ponudu 10lp/min plus još neke pogodnosti. O detaljima nažalost ne mogu
    Ja mislim da bi bilo najbolje da to podjeliš sa kolegama sa foruma.

  14. #39
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako čovjek veli da ne može reći, onda to veli iz vjerojatno nekog razloga... Zar je takav problem strpiti se par dana i saznati kad i svi?

  15. #40
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish-KI
    Ako čovjek veli da ne može reći, onda to veli iz vjerojatno nekog razloga... Zar je takav problem strpiti se par dana i saznati kad i svi?
    Ja volim sve znati prvi.Da me ne zanima ne bih pitao.

  16. #41
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Ja volim sve znati prvi.Da me ne zanima ne bih pitao.
    Sve nas zanima, nisi jedini, ali kaj ćeš, moramo čekat.

  17. #42
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Pulse, 6234
    Operater
    T-Mobile, vip
    Godina
    40
    Postova
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne vidim čemu tajnost, kada je to posalo već javno

    Dakle T-Mobile će T-Mobile tarifne pakete preimenovati u Flex.

    Tako da sadašnji Tarifa 60, Tarifa 150, Tarifa 500 i Tarifa 700 dobivaju nova imena:

    Flex 60, Flex 150, Flex 500 i Flex 700.

    (već viđeno u Austriji, Njemačkoj i ostalim zemljama...)

    Osim uz pozive, SMS, MMS poruke i GPRS unutar Hrvatske od 2.10 će se moći tarifni paket trošiti i na slijedeće:

    pozive dok ste u inozemstvu
    SMS, MMS i GPRS u inozemstvu
    pozive prema međunarodnim pozivima

    isto tako svaki Flex će se moći nadopuniti opcijama pomoću kojih će svaki korisnik moći maksimalno iskoristiti usluge koje su najvažnije u njegovoj mobilnoj komunikaciji :-)

    K tome dolaze i novi uređaji u listopadu :

    Sagem my501C , Samsung Z400, Samsung D900, Sony Ericsson P990i, Sony Ericsson k750i, Nokia 6111, Motorola K1.

    Ove opcije ne znam što će biti točno, ali pretpostavljam kopija VIPa, Opcije za SMS, pozive unutar mreže i pozive prema fiksnim mrežama...

    Beginnings come at random, but endings always have a reason.

  18. #43
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao basho
    Ove opcije ne znam što će biti točno, ali pretpostavljam kopija VIPa, Opcije za SMS, pozive unutar mreže i pozive prema fiksnim mrežama...

    Svakakve opcije smišljaju na tarife samo da ne bi morali spuštati osnovne cijene.

  19. #44
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Svakakve opcije smišljaju na tarife samo da ne bi morali spuštati osnovne cijene.
    [sarkazam]
    Meni je ova promjena nazivlja iz "Tarifa" u "Flex" fenomenalna, većina nas nešto tako uistinu revolucionarno nije ni mogla zamisliti :bunny: bravo T-mobile
    Možda netko zna hoće li uvesti nešto ovako superiška za simpiće? Možda "Simpa " postane "Pimpa", joj to bi bilo predobro
    [/sarkazam]

  20. #45
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li netko kada će kod nas uvest push to talk?

  21. #46
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Htc hero @ SenseHero b5
    Operater
    Tele2 K.O. 150
    Godina
    42
    Postova
    98
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blueled
    Zna li netko kada će kod nas uvest push to talk?
    Vjerovatno nikad...
    www.oldiesclan.com

  22. #47
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Okolica Križevaca/Varaždin
    Mobitel
    N6680+1GB/E66+2GB/V3
    Operater
    T-mob/VIP 0kn/Tele2
    Godina
    39
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile
    Opet nezadovoljnji?. Evo ja sam uzeo 1GB na tarifu 60.

    E sad, ako je 2,5 kune za megabajt (u tarifi S) puno, onda jebi ga.

    A svi koji su imalo koristili "Free surf" na simpi, biće im jako drago prijeći na tarifu S, jer, usporedbe radi 5,98 kn za 100kb vs. 0,25 lipa za isto

    E, da, zaboravih napomenuti da će mi ovo i služiti umjesto ADSL-a doma gdje se rijetko spojim, al opet kad se spojim nervira me dial-up. Tako da sam jednim potezom ubio dvije muhe

    Samo je fora što na kompu piše da se spojio preko Nokia N70 USB modema na 468 kbps
    e da i pozdraf


    Eto a ja mislio da sam jedini to piknuo LOL . Danas mi poštar donio oni časopis za simpiće i vidio tu opciju i mislim si pa da probam to.
    Otiše sam u T-centar i prebacil Simpa u terifu 60 na godinu dana i uzel sam za početak odnosno za probu W'n'W u S tarifi jer sam još skeptičan....:bunny: u biti cijeli dan me to pere jel sam se zajebo il nisam
    Eto probao sam malo kako to šljaka i razočaralo me to kaj je dosta stranica nedostupno , al brijem da bi se to promjenilo ako instaliram neki web browser? kaj mislite? Fakat sam nooob u mobil internetu.

    Zanima me dal bi mi taj paket bio dosta da recimo svakodnevno recimo sat vremena samo surfam po forumima bez da skidam al da spojim nokiu na laptop? To bi mi bilo doslo ko rođeno jer bas se selim u ponedjeljak zbog faxa pa bi mi za prvu ruku dok ne dobim wlan na stan (i rimuje se ) bilo dobro to koristit.

    Mile kak si zadovoljan?

    P.S. nije me dugo bilo na forumu pa nadam se da ne smeta kaj sam se "malo" raspisal

  23. #48
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako ćeš se spajat na laptop, onda ti je tarifa S definitvno nedovoljna. Uzmi XL i nema problema. Ako se spajaš preko moba, tih 25 mb ti je dovoljno ako nećeš tako često ići na net. Recimo, jedno spajanje na forum, malo čitanja, otvaranje 5,6 tema i eventualno jedan odgovor, pojede 1-2 MB. Dakako radi se o mobitelu s Opera browserom. Sad ti izračunaj. Ta tarifa S je IMO samo za teksualno orijentirane stranice, instant messaginig, e-mail i slično. Za sve drugo, ne isplati se.

    Evo, otkad sam uzeo ovo (otkad je uvedeno), dosad sam, što preko moba, što preko kompa potrošio nekih 800 MB.

  24. #49
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Elektro bonus na Simpa računu!

    Za svaki nadoplaćeni bon kupljen putem elektronskih kanala(Simpa e-bon) u iznosu od 50, 100 ili 200 kn, primit ćeš dodatni bonus na Simpa račun:

    • Za nadoplaćenih 200 kn, dobit ćeš dodatnih 200 kn (po 50 kn kroz 4 mjeseca)
    • Za nadoplaćenih 100 kn, dobit ćeš dodatnih 50 kn (po 25 kn kroz 2 mjeseca)
    • Za nadoplaćenih 50 kn, dobit ćeš dodatnih 10 kn (odmah će se nadoplatiti na račun)

    Gdje možeš kupiti Simpa e-bon?
    • na bankomatima PBZ-a, ZABA-a, Međimurske banke, Euronet-a (Splitske banke i Raiffeisen banke), Međubankarske udruge (MBU) (IMEX banke, Centar banke, Istarske kreditne banke, Jadranske banke, Karlovačke banke, OTP banke Hrvatska, Partner banke, Podravske banke, Samoborske banke, VABA d.d. Varaždin i Volksbank),
    • putem Diners govornih automata i web stranica
    • korištenjem internetskog bankarstva (ZABA, Međimurska banka, Diners)
    • korištenjem usluga SMSbon (uključujući automatsku nadoplatu putem WEB-a, WAP-a i SMS-a), SMS kupovina (uključujući automatsku nadoplatu putem WEB-a, WAP-a i SMS-a),
    • korištenjem usluge automatske nadoplate Simpa računa,
    • korištenjem usluge mPay,
    • putem T-Mobile Web Shopa
    • na prodajnim mjestima Hrvatske lutrije

    Odaberi i novi Simpa paket:



    Simpa paketi uključuju 100 kn na računu (početnih 20 kn te 10 kn svaki mjesec u sljedećih 8 mjeseci). Za prikazane uređaje vrijedi 2-godišnje jamstvo. Ponuda vrijedi do 30.6.

    Izvor: T-Mobile
    Zadnji uredio sms freak : 22-05-2007 u 18:56

  25. #50
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    507
    Bodovi
    8.726
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)



    Mislim da su Sony Ericsson K510i i Nokia 5300 odlični mobiteli za te novce, definitivno isplativa kupovina. Jedino je loše je što su brandirani na T-Mobile.


 
Zatvorena tema
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Glazbeni spotovi , testirani na K750i
    By sezam-picika in forum Općenito
    Odgovora: 70
    Posljednji post: 14-07-2007, 16:49
  2. Koji program umjesto PC Suita za pregledavanje datoteka!?
    By D@viD in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-02-2006, 22:26
  3. EF91, S81 i EF51 najnoviji BenQ-Siemens modeli
    By drazen in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 18-02-2006, 18:44
  4. Sony Ericsson novosti
    By KaKaV NeReD in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-03-2003, 23:45
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-11-2002, 20:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove