Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Threaded View

  1. #16
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni mehanizam pasa, al smeta me to sto mob ne mogu otvoriti jednom rukom ili ti palcom-kao u panasonicu x700.

    @Moby slazem se da se mob ne moze svidjeti onma koji ne vole velike mobove i koji su ga koristili jedanpt, dvaput.

    kod n90ke mi se najvise svidja taj ''wow'' efekt koji izaziva zbunjenu facu ljudima, nekad s cuđenjem, nekad sa zgrizenjem lol. nema te osobe koja je vidjela taj mob, a da proitom nije otvorila usta-zbunjeno.heh
    ...evo kad sam bio na thompsonovom koncertu, bilo mi je malo bed izvaditi mob, jer kad sam god snimao, cuo sam nekakve komentare oko sebe..lol.. to je bit ovoga moba. hammer medju mobovima.

    @smogovac u startu znas kad kupis mob od 4000-8000kn zna da ga jedva mozes prodat za pola cijeneprvih god dana..zato ogledaj se na mene, kupis mob nakon god-de za male pare. evo ja sam n90 zamjenio za samsung d600, kojeg si ti cijenio 900kn lol
    a ovo s rezom ekrana imas pravo, symbian 8 je totalni promasaj za ovaj mob.
    bas sad gledam cijenu n93, kako je pala. zaloso.
    Zadnji uredio vjeko : 25-06-2007 u 17:40


 

Slične teme

  1. Gdje Kupiti Nokiu N-gage
    By KRESIMIR in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 10-06-2006, 14:31
  2. Gdje kupiti Creative mp3 player?
    By Franziskaner in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-06-2006, 13:49
  3. Gdje Kupiti Nokiu N-gage
    By KRESIMIR in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-12-2005, 17:07
  4. Kupiti ili ne kupiti? (N3660 ili N6600)
    By Brunek in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 08-04-2004, 23:16

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove